Тексти
Новини

Європейський банк реконструкції та розвитку профінансує будівництво нової черги ТРЦ Riviera

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові бізнес погляди», яке володіє та керує торгово-розважальним центром Riviera в Одесі, отримає 52,5 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку на будівництво другої черги ТРЦ.

Орендна площа нової черги складе 18,131 кв. м, її будівництво триватиме до 2022 року. Яку саме концепцію матиме друга черга, у Riviera поки не коментують.


Європейський банк реконструкції та розвитку (European Bank for Reconstruction and Development) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки.


ТРЦ Riviera — професійний торгово-розважальний центр, який працює в Одесі з 2009 року. Загальна площа комплексу становить 82 000 кв.м, торгова — 66 000 кв.м. Усього в ТРЦ Riviera 190 магазинів, а також: боулінг з більярдом і караоке City Bowling, дитячий розважальний центр з кафе «Леопарк». Ексклюзивно в Одесі в ТРЦ Riviera представлені такі магазини: Zara, Bershka, Pull & Bear, GAP, Oysho, Stradivarius, Marks & Spencer, De Facto, NYX Professional make up, Obag store, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis. У будні відвідуваність ТРЦ досягає 18 000 гостей, у вихідні — понад 30 000 гостей.