Тексти
Новини

Law & Trade Forum: корисні поради від адвокатів для бізнесу

Запрошуємо підприємців нашої галузі взяти участь у Law & Trade Forum. Право. Бізнес. Торгівля. Це – унікальний захід Асоціації адвокатів України, покликаний об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури для вирішення головних проблем, передусім, у сфері захисту підприємницької діяльності.


Форум проаналізує вплив зовнішньоекономічної діяльності, ознайомить з останніми практиками розглядів спорів європейськими і українськими судами. Надасть відповіді на запитання, як захистити цифрові дані та активи своєї компанії.

Також обговоримо останні тренди інтернет-бізнесу, кібербезпеки, оподаткування та відкриття ринку землі в Україні.

Дата проведення: 24 вересня 2021 року
Місце зустрічі: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15
Час: 09:00 – 17:30

Серед спікерів: представники компаній Vodafone Україна, PepsiCo, McDonald’s Україна, Нова Пошта, патрульна поліція України, Директор департаменту офісу протидії рейдерству та інші.

Що саме розглядатимемо:


Податкова практика та Зовнішньоекономічна діяльність
Дамо відповідь на актуальні запитання щодо зовнішньоекономічних операцій. Розповімо про останні судові практики з адміністративних спорів, практики з вирішення податкових спорів. Інтернет-послуги нерезидентів: як платити ПДВ за новими правилами. Поділимося корисною інформацією стосовно відповідальності за торгові борги підприємства та питання податкової амністії.

Електронна комерція. Інтернет бізнес
Останні тренди e-commerce в 2021 році. Розкриємо правові аспекти та перспективи розвитку E-менеджменту.
Надзвичайно важливе питання кібербезпеки, як захистити і зберегти  цифрові активи – поради кращих спеціалістів, як вберегти свій онлайн-бізнес від кібершахраїв.
Конфіденційна інфо: яку інформацію можуть надавати телефонні оператори України та на яких умовах?
Розкажемо про останні судові практики з вирішення питань авторського права в онлайн-бізнесі.

Торговельне право, митниця, спори щодо зовнішньоекономічної діяльності
Розкажемо про останні судові практики у спорах щодо зовнішньоекономічної діяльності. Дамо практичні рекомендації з укладання договорів у ЗЕД. Висвітлимо тему правового супроводу з забезпечення в міжнародній торгівлі та міжнародного арбітражу, - як знайти активи. Розповімо, як зняти арешт майна іноземних компаній.

Інвестування. Міжнародна торгівля. Комплаєнс
Вирішення інвестиційних спорів. Обговоримо темувідкриття ринку землі в Україні. Розповімо про безпеку державних реєстрів. Зачепимо питання фінансового моніторингу 2021: суб’єкти, порядок проведення, а також хто несе відповідальність. Зануримося у питання банківського комплаєнсу як елементу торговельного процесу.

Детальна інформація та реєстрація: https://cutt.ly/7m7wdYv
З приводу партнерства:
Аксьонова Анна Дмитріївна, aksenova@uaa.org.ua, тел.: 067 441 10 27
З приводу питань участі та оплати:
Плотнікова Лілія Віталіївна, plotnikova@uaa.org.ua, тел.: 067 327 53 32