Тексти
Новини

Торгово-розважальний центр Retroville відкрився у День Києва

Церемонія відкриття пройшла 30 травня, на неї завітав київський міський голова Віталій Кличко. Напередодні на базі комплексу почав роботу будівельний гіпермаркет Leroy Merlin та супермаркет Novus у новому форматі. ТРЦ працює з суворим дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм, тому зона розваг, ресторани та фудкорт будуть запущені відразу після зняття карантинних обмежень.

Комплекс розташований за адресою проспект Правди, 47. Девелопером одного з найбільших інвестиційних проєктів цього року в Україні стала українсько-литовська компанія Stolitsa Group.


Для безпеки персоналу та покупців запроваджено особливий режим роботи: в приміщенні центру можна перебувати лише в масці, кількість відвідувачів обмежена, у ключових місцях встановлено санітайзери, регулярно проводиться дезінфекція, гостей інформують плакати та оголошення по системі оповіщення. Також у день відкриття кожен відвідувач отримав маску із логотипом торгового центру.

Окрім міського голови Києва, в офіційній церемонії відкриття взяли участь голова Подільської районної державної адміністрації та представники посольства Литовської Республіки в Україні. Окремо церемонію освячення нового ТРЦ провів владика Агапіт, настоятель Свято-Михайлівського монастиря.


У перший день роботи торгово-розважального центру також відкрились магазини Litra, Eldorado, Аптека Доброго Дня, Vodafone, Lifecell, Kyivstar, Tabakerka, Funduk Sunduk, Roshen, Tutto Gusto, Novodom, Jysk, Coqui, Spice room та інші.

«Це важливий та довгоочікуваний момент для всієї компанії Stolitsa Group. Ми не збавили темпи будівництва ТРЦ та БЦ навіть в складний період карантину і відкрили перший центр в Україні, створений за всіма європейськими стандартами та нормами якості», — повідомив керівник компанії Stolitsa Group Едуард Соколовський.


«Наша команда втримала наявних орендарів та змогла залучити нових. У результаті Retroville заповнений брендами на 86%, і ми пишаємось партнерством з кожним із них. Уже в серпні 2020 року ми готуємо до відкриття другу чергу ТРЦ та БЦ Retroville», — повідомила СЕО ТРЦ та БЦ Retroville Рената Якубченієне.

Загальна площа Retroville — 118 990 кв. м, орендна — понад 91 860 кв. м. Проєкт передбачає наземний паркінг на 3245 місць. Якірні орендарі молу — гіпермаркет Novus (10640 кв. м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4805 кв. м), перший у Києві кінотеатр Multiplex із технологією ScreenX, дитячий розважальний центр Fly Kids (4640 кв. м), бренди польської групи LPP — Cropp, House, Sinsay (понад 3000 кв. м), фітнес-клуб SportLife (4436 кв. м) із басейнами та джакузі, а також найбільший у місті фудкорт на 725 місць, де будуть представлені 8 окремих ресторанів, а також 16 операторів, зокрема McDonald’s, KFC, Salateira та інші.