Тексти
Кейси

ТЦ MARK (Львів) - генеральний партнер архітектурного заходу ArchMeeting

27 січня 2022 року у Львові відбувся архітектурний захід ArchMeeting. ТЦ MARK виступив генеральним партнером цієї події. Організатором заходу стала відома компанія DHC media. Спікери Archmeeting поділилися своїми знаннями та досвідом у гостинному BankHotel.


Зокрема, Андрій Нечаєв – архітектор, дизайнер і співзасновник ARMZ interior design studio – на прикладі власних проєктів розповів, як правильно працювати з матеріалом і створювати елементи інтер'єру під замовлення, а також поділився досвідом у виготовленні меблів із власного ескізу.

Зацікавила слухачів і Яна Молодих – засновниця студії Yanamol Interiors і бренду Pansky. Дизайнерка розкрила особливості предметного дизайну в інтер'єрі Pansky і розповіла, що на творчість її надихає українське народне мистецтво. Яна Молодих завжди надає своїм витворам казковості. Вона презентувала свої роботи в предметному дизайні – крісло VIL та Volyk, і поділилася секретами власної мотивації при їх створенні.


Привітав гостей генеральний партнер ArchMeeting – В'ячеслав Макаренко, директор торгового центру MARK у Львові. Він поділився новинками продукції, які представлені зараз на території торгового центру, а також майбутніми планами з розширення та реконструкції ТЦ. По традиції, модерувала подію Аліна Яків‘юк – ведуча, дизайнерка та викладачка.


На бізнес-панелі від партнерів охочі могли дізнатися про новинки й тренди у сфері архітектури. Кожен спеціаліст цікаво провів час, отримав корисні знання та знайомства. Зокрема, спікери та партнери домовилися про спільну співпрацю з багатьма дизайнерами та архітекторами – гостями події.

ТЦ MARK уже не вперше виступає генеральним партнером заходів ArchMeeting. І команда торгового центру дуже рада бути залученою до організації таких чудових подій.

«Ми збираємся і в майбутньому брати участь у цих заходах. Це дає можливість набувати нові контакти і ділитися досвідом з відомими дизайнерами та архітекторами» - зауважив директор ТЦ MARK  В'ячеслав Макаренко.

Довідка

ТЦ «МARK» - центр меблів та інтер'єру у Львові. В одному місці на трьох поверхах розташовано безліч магазинів. Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ – все це дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.
Сьогодні «MARK» – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 100 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру в ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.