Тексти
Кейси

Arricano організувала День фотографії для ком’юніті ТРК «Проспект»

Arricano спеціально до Всесвітнього дня фотографії відкрила фотовиставку «Моє місто» зі світлинами Лівобережжя столиці та організувала фотостудію з професійними візажистами і фотографами всередині ТРК «Проспект» у Києві.
Упродовж двох тижнів містяни надсилали свої фотороботи про те, як вони бачать Лівобережжя столиці, якою неповторною, самобутньою та мальовничою є ця частина міста. Врешті, серед усіх, хто надіслав свої роботи, Arricano обрала 20 учасників із ком’юніті бренду ТРК «Проспект», світлини яких вразили найбільше.

Найатмосферніші та найцікавіші фотографії увійшли до фотовиставки «Моє місто», і з 19 серпня всі відвідувачі торговельного комплексу можуть ознайомитися з роботами учасників, побачити Київ очима спільноти ТРК «Проспект». Мета проєкту – показати багатогранну красу столиці, звернути увагу, що надзвичайні краєвиди оточують містян усюди: в кожному рідному дворі, йдучи щоденним шляхом до зупинки, серед масивів житлових будинків і промислових споруд. Адже велич та краса міста в його деталях.

“Ком’юніті ТРК «Проспект» завжди активно долучається до наших ініціатив, ми аналізуємо залученість відвідувачів в івенти, які проводимо, та враховуємо побажання спільноти. Спеціально до Всесвітнього дня фотографії Arricano створила унікальний захід, який демонструє, що Київ – це не лише Хрещатик, Співоче поле чи Золоті ворота. Столиця України багатогранна й, на жаль, для багатьох ще недосліджена, вона має неповторний архітектурний ансамбль, який у своїх роботах зафіксували учасники фотовиставки “Моє місто”, - наголосила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.

Окрім цього, Arricano створила імпровізовану фотостудію всередині торговельного комплексу, аби кожен міг спробувати себе як модель, опанувати мистецтво фотографії й «впіймати» вдалий кадр.

Діти й дорослі пройшли шлях від візажу до друку власноруч зроблених фото, вчилися правильно позувати й підбирати правильні ракурси, щоб знімок був приголомшливий. Професійні візажисти й перукарі створили красиві зачіски та макіяж для фотосесії, а фотографи розповіли про особливості й таємниці мобільної фотозйомки. Найменшим під час усього заходу робили косички з канекалонами та яскравий аквагрим, аби світлини були ще красивішими.

Найактивніші учасники заходу до Всесвітнього дня фотографії, а також автори, роботи яких увійшли до фотовиставки, отримали подарунки від мережі кінотеатрів MULTIPLEX.

Ознайомитися з експозицією «Моє місто» всі охочі можуть щоденно на 2 поверсі ТРК «Проспект». Виставка працюватиме до 17 вересня.

Партнер проєкту: MULTIPLEX.

Детальніше про цей та інші заходи дивіться на сторінках ТРК «Проспект» у Facebook та Instagram.