Тексти
Новини

Lavina Mall — 6 років: допомога ЗСУ — на часі

1 грудня Lavina Mall святкує День народження. Всі попередні роки цей день супроводжували яскраві концерти, розіграші квартир і машин, зустрічі із зірками культури та спорту, десятки тисяч гостей і ще більше теплих емоцій. Впевнені, наступного року свято повториться із навіть масштабнішим розмахом. Та сьогодні головне — перемога у війні, розв’язаній російською федерацією та території нашої країни.

Тому з нагоди свого Дня народження Lavina Mall спільно з Markus Foundation — благодійним фондом, який працює на потреби 47 Штурмового Полку — збирають один мільйон гривень. Генеральний партнер акції — Galaxy Park.
З 1 до 24 грудня 10% з кожного зареєстрованого чеку торгово-розважальний центр перераховуватиме на допомогу Збройним силам України. Тому приєднатися до акції та наблизити перемогу України може кожен. Крім того, всі учасники отримають приємний сюрприз — квиток до парку атракціонів Galaxy Park.

За попередні шість років Lavina Mall вдалося завоювати і утримувати лідерські позиції у сфері ритейлу України. Торгово-розважальний центр і далі залишається найбільшим у країні. Саме у його стінах з’являлися магазини довгоочікуваних брендів (зокрема, H&M). Саме він організував сотні івентів (зокрема, виступ симфонічного оркестру). Саме на його території розташований один з найбільших у Європі критий парк атракціонів (Galaxy Park). А під час пандемії коронавірусу ТРЦ почав проводити онлайн-розіграші, піклуючись про безпеку своїх гостей. Ці ініціативи оцінюють експерти ринку і відвідувачі Lavina Mall: за його плечима — десятки нагород, зокрема «Найкращий Event Mall країни», «Підприємство 2021 року», «ТОП-100. Найкращі фірми України». Торгово-розважальний центр оперативно змінюється відповідно до вимог часу, завжди тримаючи високу планку роботи — як з колегами, так і з гостями.

Цей рік, безсумнівно, найважчий у новітній історії України. Але разом ми переможемо. Саме разом: кожен на своєму місці роблячи свою справу. Запевняємо, що надійно тримаємо економічний фронт країни. Разом ми не просто переможемо, а побудуємо найкраще майбутнє своєї країни. А значить, наступного року знову зустрінемося на грандіозному святкування Дня народження Lavina Mall. І ми знову підготуємо безліч приємних сюрпризів.

А сьогодні впевнено заявляємо: допомога ЗСУ — на часі. І активно приєднуємося до цієї допомоги разом із Markus Foundation. Долучайтеся і ви, просто роблячи щоденні закупи у Lavina Mall і реєструючи чеки. Всі зібрані кошти ми передами захисникам — справжнім героям і геройкам — нашого спільного майбутнього. До зустрічі!