Тексти
Новини

Перший автомобільний концерт на парковці Lavina Mall

Стартувало відновлення івентів у ТРЦ Lavina Mall після локдауну! 17 липня торгово-розважальний центр провів автомобільний концерт на парковці та розіграш автомобіля.


Масштабний захід відвідали 85 000 гостей.

Виступ Олі Полякової та кавер-бендів, виключно приємні емоції та щирі усмішки — цього літнього вечора у Lavina Mall панувала особлива атмосфера!Виграти Citroën C3 міг кожен, хто дотримався простих умов: здійснив покупку в Lavina Mall і зареєстрував чек. Клієнти, які виконали ці дії, автоматично ставали учасниками розіграшу та отримували квиток на концерт.Торгово-розважальний центр вітає переможця та дякує всім, хто ділився одне з одним гарним настроєм!
Також нещодавно Lavina Mall отримала премію «Підприємство року 2021» у номінації «Бездоганна ділова репутація». Щорічне незалежне оцінювання виробників товарів і послуг проводять спільнота «Ліга Кращих» та Комітет економічного розвитку України. Це свідчення позитивної оцінки роботи від відвідувачів, партнерів і професіоналів індустрії стимулює команду ТРЦ до нових звершень.

Отже, попереду — яскраві події! Слідкуйте за новинами! До зустрічі у Lavina Mall!

Довідка

Цього року Lavina Mall - сучасний, великий, унікальний мегамолл України - святкує своє п’ятиріччя. За цей час ТРЦ неодноразово підтверджував свої лідерські позиції на ритейл-ринку України.
На 127 000 кв. м торгової площі розмістилися Galaxy Park (80 000 кв. м: 20 атракціонів і понад 200 ігрових автоматів), кінотеатр Multiplex (13 залів, зокрема, перший у країні зал віртуальної реальності), понад 600 магазинів.
Деякі бренди, серед них — H&M, відкрили свої перші в Україні бутики саме в Lavina Mall. Пункт видачі замовлень IKEA у ТРЦ займає 636 кв. м.
У стінах Lavina Mall регулярно відбуваються концерти, майстер-класи, зустрічі із зірками. У торгово-розважальному центрі вперше в історії України виступив симфонічний оркестр.
Lavina Mall і в 2021 році залишається найбільшим ТРЦ країни з унікальним переліком брендів і неповторним форматом роботи, який поєднує ентертейнмент і шопінг.