Тексти
Новини

ТРЦ «Прут» залучив до tenant-mix супермаркет «Сільпо»

В Коломиї триває будівництво ТРЦ «Прут» - одного з найбільших торгово-розважальних комплексів у Івано-Франківській області. Унікальний для Коломиї об’єкт нерухомості стане центром бізнесу, торгівлі та відпочинку.


Продуктовим якорем ТРЦ «Прут» виступить відома всеукраїнська мережа «Сільпо».
Сільпо - одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України - заснована у 1998 році. Станом на серпень 2021 року нараховує понад 300 об`єктів. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.
Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.

ТРЦ «Прут» також матиме найбільший бізнес-центр, готель, кінотеатр, низку закладів харчування та розваг, дитячих закладів та найбільш чисельну кількість бутиків місцевих та всеукраїнських брендів.
Унікальне розташування в центрі міста, поруч зупинки громадського транспорту, центральні вулиці, історичні пам’ятки тощо.
Власний паркінг торгово-розважального центру передбачає розміщення понад 350 авто одночасно.


Наразі частину комплексу готують до тестового запуску. Друга частина ТРЦ активно будується: завершують облаштування бруківки, фасадні роботи, встановлення всіх комунікацій.
Як повідомляє підприємство-власник, на цьому етапі будівництва є унікальна можливість придбати ексклюзивну площу поруч із супермаркетом. Кількість нерухомості на продаж - обмежена.

Відділ продажів:
+380 68 454 57 92
pryt.shoppingcenter@gmail.com