Тексти
Новини

Інноваційний автомат на благодійну допомогу від ТРЦ Gulliver

ТРЦ Gulliver спільно з благодійною організацією «Япомога» впровадив спеціальний апарат для прийому пластикових пляшок Япомогабокс 3.0, який перетворює кошти від їх утилізації на благодійність.

Автомат дозволяє водночас здавати на вторинну переробку пластик, долучаючись до еко-свідомої спільноти, та допомагати тим, хто цього потребує. За кожну пляшку користувачу буде нараховано п’ять копійок, які відразу можна перерахувати на один з трьох напрямків благодійності (малозабезпечені люди похилого віку, діти з обмеженими можливостями та безпритульні тварини).

Щоб виконати переказ, достатньо натиснути відповідну кнопку-долоньку, відправивши кошти в обраному напрямку. Япомогабокс 3.0 приймає скручені ПЕТ-пляшки від напоїв об’ємом до 2-х літрів, які потім відправляться на вторинну переробку.

Важливо зазначити те, що цей проект є 100% благодійним, і всі кошти, отримані від реалізації зібраної вторинної сировини – ПЕТ пляшок – будуть передані на благодійність.

У кінці кожного місяця благодійна організація «Япомога» проводить підрахунок зібраних коштів та перераховує їх у фонди, з якими співпрацює, відповідно до вибору користувачів. Партнерами проекту Япомогабокс в благодійності є благодійний фонд «Старенькі» (допомагають малозабезпеченим людям похилого віку), громадська організація «Відчуй», громадська організація «Ми – особливі» (допомагають дітям з інвалідністю) і благодійна організація «Япомога» (допомагають безпритульним тваринам). Кожна вищезазначена благодійна організація створює кейс на запит благодійної допомоги на сайті «Япомога».
Щомісяця на сторінках у соціальних мережах благодійної організації «Япомога» публікуватимуться звіти щодо переданих коштів.

Япомогабокс встановлено на нульовому поверсі ТРЦ.

Довідка
Торгово-розважальний центр Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг.
Заходячи до торгово-розважального центру, ви потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проєктів, реалізованих в Дубаї, Гонконзі і Лондоні.
На величезній території ТРЦ з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection.
На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона.
На сьомому і восьмому поверхах - кінотеатр «Оскар» на 6 залів з власним рестораном і кафе.
На самому даху є фітнес-клуб з 25-метровим басейном, звідси відкривається панорамний вид на Київ.