Тексти
Кейси

Унікальний проєкт-колаборація між ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” та Рівненським обласним краєзнавчим музеєм

“Рідне.Рівне Рідна.Країна” - унікальний виставковий проєкт-колаборація між ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА” та Рівненським обласним краєзнавчим музеєм відбувається з 20 серпня по 10 вересня, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста Рівне.

У рамках проєкту в приміщенні торгово-розважального центру представлено 10 виставкових інсталяцій, створених на основі музейних предметів з колекції краєзнавчого музею (більшість з яких експонуватимуться вперше).
Кожна з 10 інсталяцій представляє історію з минулого міста: це історії рівнян, які присвятили своє життя служінню громаді, людей, які жили заради майбутнього свого міста та країни, серед них: Яків Бичківський, Михайло Носаль, Харитя Кононенко, Улас Самчук, Ніл Хасевич, Георгій Косміаді та інші. Ці люди творили Рівне та Українську Незалежну державу, кожен у свій спосіб, своєю щоденною працею, своїм талантом, а подекуди і своїм життям. А родзинкою проєкту є представлений у приміщенні ТРЦ жовто-блакитний прапор, саме той, який 9 квітня 1990 року був встановлений на флагштоці поблизу тодішнього Будинку одягу, перший український прапор встановлений у нашому місті.Проєкт триватиме з 20 серпня 2022 року по 10 вересня 2022 року. В рамках проєкту планується проведення екскурсій, відвідати які можна буде за попередньою реєстрацією. Запрошуємо дізнатися історію по-новому у ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА”.