Тексти
Кейси

Львівський форум дизайнерів та архітекторів Archmeeting відбувся! Генеральний партнер - ТЦ «МАRК»

Наприкінці березня дизайнери й архітектори знову зустрілися у Львові на популярному заході Archmeeting, який успішно надихає на нові ідеї.


Цього разу охочі відвідали цікавий лекторій, який відбувся у BankHotel LVIV. Спікерами на заході були дизайнерка Олена Фатєєва та архітекторка Антоніна Капля. Вечір модерував харизматичний Віталій Кирилів.

Олена Фатєєва заснувала творчу майстерню Fateeva design, якою вона зараз і керує. Дизайнерка отримала багато нагород у конкурсах на українському та міжнародному рівні. Раніше Олена з командою спеціалізувалася на розробці смарт-проєктів, а зараз – громадських просторів. Більшість проєктів розташовані в Європі: це арт-готелі, спа-центри, невеличкі кафе.
Олена розкрила тему «Коли є дизайн. Дизайн, що заробляє».

Антоніна Капля - архітекторка.
Свого часу заснувала TSEH Architectural Group. Мета компанії та команди – створювати актуальну й сучасну архітектуру. Архітектори компанії отримували премії на спеціалізованих конкурсах, що також свідчить про їхній талант і навички. Антоніна розповіла про інноваційні простори для навчання, роботи й відпочинку, окреслила останні тенденції у цій сфері.

Archmeeting – це подія, яка залишила багато вражень. Аудиторія зацікавлено слухала спікерів, які ділилися своїми знаннями, досвідом і «лайфхаками», що допомагають їм досягти успіху. Представники ТЦ «МARK» вдячні організаторам заходу за можливість стати генеральним партнером Archmeeting у Львові. Це дозволило поспілкуватися з видатними архітекторами й відкрити нових талановитих особистостей.

Довідка
ТЦ «МARK» - центр меблів та інтер'єру у Львові. В одному місці на трьох поверхах розташовано безліч магазинів. Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ – все це дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.
Сьогодні «MARK» – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 100 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру в ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.