Тексти
Новини

15-ти річчя ТРК “Сонячна Галерея”: Чим запам’ятався “Особливий day”?

Вже понад 15 років ТРК “Сонячна Галерея” дарує відвідувачам позитивні враження від шопінгу, підтримує, допомагає та навчає ком’юніті, організовує творчі й мистецькі заходи, реалізує соціальні проєкти і благодійні ініціативи, а ще робить свій внесок в економіку України, забезпечуючи робочими місцями сотні людей.
Для багатьох містян Кривого Рогу «Галерея» є важливою і навіть культовою локацією, де можна провести щасливі «сонячні» години з друзями та сім’єю. Тож 30 вересня торговельний комплекс організував благодійний “Особливий day” для свого ком’юніті, аби попри все подарувати дітям і дорослим радість, час для сімейного відпочинку та позитивні враження і долучити відвідувачів до благодійного збору.
“Стрес, цілодобовий потік новин та відсутність стабільності щодня забирають нашу енергію і шкодять фізичному й ментальному здоров’ю. Ми дбаємо про комфорт наших відвідувачів, прагнемо ділитися приємними емоціями та примножувати їх. Саме тому запросили всіх криворіжців на “Особливий day” у ТРК «Сонячна Галерея», аби подякувати за 15 років, тобто 5444 світанки разом”, — зазначила директорка ТРК «Сонячна Галерея» Марина Баранова.
Під час заходу усі охочі могли долучитися до збору коштів від ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» на створення «Простору для відновлення військових і цивільних “Гарт”», де постраждалі від війни, зокрема ветерани та члени їх сімей, зможуть пройти реабілітацію. У «Гарті» створять необхідні умови для їх фізичного, психологічного і соціального відновлення.

На честь Дня народження спільнота та команда ТРК «Сонячна Галерея» за 6 годин злагодженої командної роботи зібрали герб Кривого Рогу із 5444 деталей "Лего" заввишки майже 2 м та шириною 2,25 м. До ініціативи долучилися і діти, і дорослі, аби зробити свій внесок у створення грандіозної інсталяції.
“Arricano вже закріпила за собою традицію будівництва разом зі спільнотами ТРК масштабних конструкції з деталей «Лего». Це одна з найбільш популярних активностей у наших торговельних комплексах, тож спеціально до 15-ти річчя ТРК «Сонячна Галерея» ми розробили макет і створили унікальну інсталяцію, яка транслює плідну синергію та партнерство ком'юніті й торговельного комплексу. Вона поєднала у собі герб Кривого Рогу — головний символ міста, логотип «Сонячної Галереї» — символ сталого громадського та соціального простору, який об'єднує, піклується, розвиває й навчає”, — зауважила директорка з маркетингу Arricano, девелопера ТРК «Сонячна Галерея», Інна Морозова.
Вперше у Кривому Розі з нагоди 15-ти річчя ТРК "Сонячна Галерея" виступив найпозитивніший тіктокер України - РуханкоМен. Торговельний комплекс отримав у соціальних мережах безліч повідомлень від відвідувачів, які захотіли завітати на виступ співака. Улюблений енерджайзер усіх маленьких українців разом із друзями впродовж декількох годин розважали дітей під популярні треки, а ком’юніті ТРК завзято повторювало всі рухи й підспівувало артисту.
Крім цього, до свого Дня народження ТРК «Сонячна Галерея» провів благодійний аукціон на потреби ЗСУ, а також підготував ігри, танці, квести для малечі, які вони проходили разом із «Щенячим Патрулем», виступ від неймовірного кавер-бенду. Завершив емоційний вечір довгоочікуваний розіграш подарунків від партнерів. Головними призами були сертифікати, загальною сумою 20 тис грн, на шопінг від магазину COLIN’S.
Детальніше про “Особливий day” та інші проєкти – на сторінках ТРК «Сонячна Галерея» в Instagram та Facebook.

Генеральний партнер – COLIN’S.
Партнери: “Золота Країна”, SRIBNA KRAINA, VOVK, “Будинок іграшок”, Fissman, Letout outlet, BROCARD, LESIA, Elina Kim.