Тексти
Новини

ТРК «Проспект» пройшов перевірку на безбар’єрну доступність

ТРК «Проспект» зручний та доступний для маломобільних людей – таку оцінку торговельний центр отримав після фахового аналізу від ГО “Доступно.UA”. Представники громадської організації перевірили ТРК на відповідність стандартам інклюзивності, зокрема фізичної безбар’єрності, згідно з державними будівельними нормами та надали свої висновки й рекомендації.
Заступниця керівника ГО “Доступно.UA” Наталія Пархитько після відвідин ТРК зазначила: “Слід пам’ятати, що доступність потрібна не лише людям з інвалідністю, але й батькам з дитячими візками, тимчасово травмованим, тощо. «Проспект» – комфортний та просторий торговельний комплекс на лівому березі Києва. Для нас дуже важливо, що Arricano вийшла з ініціативою перевірки ТРК на безбар’єрність та доступність. Маємо деякі зауваження, та раді, що управляюча компанія чує нас і готова вдосконалювати торговельні центри. Також не треба забувати про інфраструктуру навколо – відповідальність лежить на міській владі, і ми активно долучаємось до питання розвитку безбар'єрних просторів, що дозволить людям з обмеженими можливостями безпечно і вільно пересуватися містом”.
Проблема безбар'єрності та доступності громадських просторів для України не нова і з кожнем днем війни стає ще більш актуальною та важливою. Arricano підтримує розвиток безбар’єрних просторів і створення культури інклюзивності та підтримки людей з обмеженими можливостями і реалізує цілеспрямовані ініціативи щодо забезпечення зручності та комфортності усіх гостей торговельних центрів.

ТРК «Проспект» доступний для пересування маломобільних людей, здійснення покупок, відвідування фудкорту та відпочинку. Він не лише отримав експертну оцінку щодо відповідності стандартам інклюзивності, а й спільно з ГО “Доступно.UA” команда Arricano провела тест-експеримент у торговельному комплексі. Ми запросили у гості людей з обмеженими фізичними можливостями: в інвалідному візку, з протезом ноги та з дитячим візочком, і разом пройшли весь шлях можливими маршрутами пересування відвідувачів, аби почути зауваження та ідеї, як можна покращити перебування у торговельному комплексі.
“Arricano не чекає на зміни, ми успішно впроваджуємо їх самі. Підтримка та розвиток комфортних безбар’єрних торговельних центрів – одне із важливих завдань нашої компанії. ТРК «Проспект» щодня відвідують сім’ї з дітьми, люди похилого віку, люди з інвалідністю та інші гості, тож ми ставимо на меті створення й вдосконалення простору, який враховує потреби усіх категорій наших відвідувачів та є зручним для кожного.

Представники ГО “Доступно.UA” надали нам свої рекомендації щодо створення умов для більш комфортного пересування маломобільних груп населення територією ТРК. Крім цього, ми відкриті до побажань та зауважень відвідувачів: кожен може залишити свої пропозиції, написавши в Facebook чи Instagram ТРК «Проспект», або відсканувавши QR-код «Давай комунікувати» у торговельному комплексі”, – наголосила директорка з маркетингу Arricano, Інна Морозова.
Відеоролик про те, як в Arricano провели день разом з гостями та представниками ГО “Доступно.UA” у ТРК «Проспект», користувачі зможуть переглянути вже незабаром на сторінках торговельного комплексу у Facebook або Instagram.

Більше про діяльність Arricano, девелопера ТРК «Проспект» – на офіційному сайті компанії.