Тексти
Кейси

Про облаштування спеціальних зон та вакцинацію у ТРЦ Arricano: 3 результативні кейси

Ідея створення комфортної локації для вакцинування в Україні поза межами медичних закладів, зокрема, в торгових центрах, обговорювалась і на галузевій конференції RAU Expo 2021 Retail Association of Ukraine, і серед учасників професійної спільноти Malls Club. Адже розширення мережі точок для вакцинації зніматиме пік навантаження на державну медичну систему, а також сприятиме швидшій імунізації українців проти COVID-19.


У компанії Arricano ідею облаштування спеціальних комфортних зон для вакцинації у ТРЦ взяли в роботу і визначили пріоритетною. З огляду на те, що в усьому світі це одне із найважливіших та найактуальніших питань сьогодення, а ТРЦ – це комфортні соціальні простори, де можна організувати спеціальні зони, наразі в портфоліо Arricano – 3 відпрацьовані кейси у київських ТРЦ «РайON» і ТРК «Проспект» та запорізькому ТРК City Mall. У планах – криворізький ТРК «Солнечная Галерея».

Кейс ТРК CITY MALL

На минулих вихідних жителі Запоріжжя мали можливість вакцинуватись у головному торговому центрі міста - ТРК City Mall. Організації цього процесу передували офіційні звернення до губернатора Олександра Старуха та директора департаменту охорони здоров’я Облдержадміністрації Олексія Кулинича, які посприяли в його реалізації.
У спеціальній зоні для вакцинації, облаштування якої повністю відповідає вимогам МОЗ України, працювали дві медичні бригади, а також чергувала швидка допомога.

«Упродовж двох днів у ТРК City Mall провакцинувалось понад 1000 бажаючих мешканців Запоріжжя. Повністю погоджуюсь із думкою, що розширення можливостей для вакцинації населення міста однозначно допоможе уникнути потенційних загроз майбутніх локдаунів», - прокоментувала Вардуі Батракова, директорка ТРК City Mall.

Кейси ТРЦ «РайON» та ТРК «Проспект»
У Києві до вирішення питання вакцинування також підійшли ґрунтовно, щоб надати можливість командам ТРЦ, орендарям та працівникам магазинів, а також працівникам офісу Arricano швидко, зручно та комфортно зробити щеплення.

«Ми створили списки бажаючих і кожен приходив на відповідну годину, щоб не створювати черг. До речі, як працівники магазинів, так і наші колеги Arricano могли внести до переліку своїх родичів. Наше завдання полягало в тому, щоб забезпечити бригаду медпрацівників відповідно облаштованою зоною, а також вести комунікацію як із адміністрацією, так і з орендарями», - розповіла Інна Сотнікова, директорка ТРЦ РайON та ТРК Проспект.

«В Arricano ми прагнемо підтримати нашу команду, орендарів та спільноту, яка об’єднана навколо наших ТРЦ, щоб надати можливість отримати комфортний та своєчасний доступ до вакцинації. Ми проактивні в діалозі із органами влади, діями підтримуємо соціальні ініціативи та розраховуємо, що дані кейси ще раз засвідчать: ТРЦ - це об’єкти суспільного значення, в тому числі і в питанні вакцинації населення. Зі свого боку ми робимо все можливе для створення умов в наших торговельних центрах для подальшої вакцинації українців. Маємо на меті зняти навантаження із медичних закладів», - переконана Анна Чуботіна, СЕО Arricano.

Довідка

Arricano Real Estate – провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями та єдиними стандартами якості. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та керує збудованими торговельними центрами (ТРК «Проспект», ТРЦ «РайON» (Київ), ТРК «Солнечная Галерея» (Кривий Ріг), ТРК «City Mall» (Запоріжжя) та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу «Sky Mall», а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проєктування.