Тексти
Новини

Gulliver став кращим ТРЦ за версією всеукраїнської бізнес-премії «CABINET BOSS top 50»

Цього року всеукраїнська бізнес-премія «CABINET BOSS top 50» відзначила ТРЦ Gulliver у номінації "кращий торговельно-розважальний центр". Нагородження відбулося 29 листопада.


Щорічна бізнес-премія «CABINET BOSS top 50», започаткована у 2019 році, відзначає найкращі в Україні компанії, персони, проекти за їхніми успіхами протягом року.
Серед номінантів премії – українські бізнесмени, підприємці, інвестори, дипломати та селебріті.

Завдання премії - привернути увагу до компаній та персон, завдяки енергії та таланту яких створено провідні бренди та проекти, що завоювали лідируючі позиції на українському ринку. Також у рамках премії визначають найбільш значущі суспільні події, що вплинули на розвиток країни.

У 2021 році до Експертної ради «CABINET BOSS TOP-50» увійшли громадські і політичні діячі України, бізнесмени, провідні фахівці з магістральних напрямів розвитку держави. Серед них: Євген Червоненко, Вікторія Файнблат, Валентина Маркевич, Віталій Войтович, Андрій Матюха, Юлія Ігнатова, Мирослав Бойчін, Лариса Ломакіна, Лариса Білозір, Ростислав Бондар, Юрій Чертков.

Цьогоріч еспертна рада також відзначила кращу аграрну компанію, кращу будівельну компанію, медіа-персону року, благодійного діяча та інших.

Для ТРЦ Gulliver як сама премія, так і результати досліджень і відбору організаторами вартих нагороди, є дуже важливими. Подібні відзнаки мотивують ставати кращими та продовжувати завойовувати головний трофей - справжнє визнання та лояльність споживача.  

Довідка
Торгово-розважальний центр Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг.
Заходячи до торгово-розважального центру, ви потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проєктів, реалізованих в Дубаї, Гонконзі і Лондоні.
На величезній території ТРЦ з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection.
На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона.
На сьомому і восьмому поверхах - кінотеатр «Оскар» на 6 залів з власним рестораном і кафе.
На самому даху є фітнес-клуб з 25-метровим басейном, звідси відкривається панорамний вид на Київ.