Тексти
Новини

Apple Room в ТРЦ Retroville

18 червня в ТРЦ Retroville відкрився Apple Room. Магазин розташований на першому поверсі ТРЦ в прикасовій зоні Novus і займає площу 34 кв. м.


Це вже 28-й магазин мережі в Україні і 2-й у Києві.

Apple Room - це величезний вибір оригінальної техніки і аксесуарів всесвітньо відомого бренду. У магазині можна знайти все необхідне для роботи, відпочинку та повсякденного життя, адже техніка Apple - відмінний супутник на будь-які випадки.

Також Apple Room надає повний перелік послуг з діагностики і ремонту техніки Apple. Сервіс спеціалізується на ремонті iPhone і iPad.

Характер несправності не має значення, фахівці Apple Room вирішують завдання різного рівня складності завдяки великому досвіду у виконанні всіх видів робіт.

Довідка

ТРЦ Retroville - це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований в Києві за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентов на 1 300 м², дві галереї, закільцованих по кругу, унікальний фуд-корт, парковку на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, фітнес-клуб Sport Life, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.