Тексти
Новини

Відпочити на повну! Papashon Bowling у ТРЦ Retroville

30 січня в ТРЦ Retroville відкривається перший в Києві масштабний Papashon Bowling, який вже працює в таких містах, як Одеса і Львів. Площа розважального комплексу - 1240 кв. м – дозволяє мати все для незабутнього відпочинку. Але головні спеціалітети тут - боулінг та більярд.


12 доріжок, 2 більярдні столи, велика барна стійка і затишне кафе зустрінуть гостей в розважальному комплексі. Боулінг оснащений найкращим обладнанням як для професійних гравців, так і для новачків. Всі доріжки покриті ламінатом System 300 фінського виробництва, який визнаний експертами як один з кращих.

Догляд за доріжками здійснюється за допомогою сучасної професійної техніки. На допомогу гравцям без досвіду прийдуть майстри боулінгу, які допоможуть навчиться всім тонкощам гри. Для великих компаній є пропозиції щодо відзначення важливих подій або корпоративів, турнірів з боулінгу.

«Papashon поповнив пул орендарів в розважальній частині ТРЦ Retroville. Ми робимо все можливе для комфортного шопінгу, який можна доповнити захоплюючим дозвіллям. Papashon пропонує цікаві розваги як для молодого покоління, так і для сімейного відпочинку», - зазначила СЕО ТРЦ Retroville Рената Якубченіене.

Також для маленьких відвідувачів та їхніх батьків в ТРЦ Retroville на початку березня відкриється дитячий розважальний центр Papashon Kids, де діти зможуть активно та весело проводити вільний час.

Довідка
ТРЦ Retroville - дворівневий багатофункціональний комплекс. Якірними орендарями комплексу стали супермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, перший в Києві кінотеатр Multiplex з технологією Screen X, яка дозволяє дивитися кіно в радіусі 270 градусів, фітнес-клуб Sport Life, магазини техніки та електроніки Eldorado і «Фокстрот», данський бренд товарів для дому JYSK та інші.
Загальна площа об'єкта (GBA) - 120 334 кв. м, серед яких 9 450 кв. м займає бізнес-центр класу «B». Орендна площа (GLA) - 86 283 кв. м.