Тексти
Новини

ТРЦ FORUM LVIV відсвяткував 6-й день народження та демонструє зростання показників

Восени ТРЦ FORUM LVIV відзначив 6-й день народження. Під час святкового вікенду торговий центр відвідало майже 80 000 гостей. Всього ж за 6 років їхня кількість склала понад 63 млн.


Головний подарунок ТРЦ зробив собі сам: це - показники діяльності FORUM LVIV, які перевищили результати «докарантинних» часів, а рівень заповнюваності ТРЦ станом на вересень 2021 року сягнув 99.6%.За останній рік до FORUM LVIV долучилася низка нових відомих та популярних ритейлерів: договори оренди було підписано з The Body Shop, Under Armour, Intimissimi Uomo, Flo, Ochnik. Крім того, деякі існуючі торгові точки оновили та покращили свої магазини, а сам торговий центр вдосконалив досвід здійснення покупок для відвідувачів ТРЦ.

Цього року торговий центр підтримав ініціативу міської ради та країни щодо боротьби з COVID-19 – як результат, виставкову зону ТРЦ було трансформовано в пункт вакцинації. Станом на кінець вересня близько 25 000 осіб пройшли вакцинацію в ТРЦ FORUM LVIV.


Також FORUM LVIV став першим ТРЦ в Україні, який отримав міжнародний сертифікат в галузі безпеки та гігієни SAFE GUARD.

Марина Нестеренко, директор ТРЦ FORUM LVIV, коментує: «Нам дуже приємно бачити, що торговий центр відновлюється, і ми раді вітати гостей. Людям подобається робити покупки, а робота, яку ми провели для покращення досвіду - в тому числі, із залученням нових ритейлерів, - означає, що відвідувачі ще більше полюблять наш ТРЦ.
У той же час ми прагнемо, щоб торговий центр відповідав найвищим стандартам безпеки та гігієни. Ми вдячні львів’янам та партнерам-ритейлерам, які підтримують та обирають наш ТРЦ протягом шести років нашої діяльності – це допомогло нам зробити ТРЦ FORUM LVIV найважливішою модною та розважальною локацією і місцем для зустрічей у Львові».

Довідка
Multi Ukraine розробила та володіє ТРЦ FORUM LVIV разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості, а саме: групою компаній «Будхаус» та компанією «Галерея Центр». Управління ТРЦ FORUM LVIV здійснюється компанією Multi Ukraine. ТРЦ FORUM LVIV загальною площею 69,000 кв. м включає в себе магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. ТРЦ є популярним місцем зустрічі та fashion локацією у Львові. Портфель брендів торгового центру – це унікальний мікс провідних національних і міжнародних брендів.