Тексти
Новини

Фонд «Життєлюб» шукає компанії для стажування людей старшого віку

22 травня фонд «Життєлюб» розпочинає щорічний «Тиждень дорослого стажера» та шукає компанії, що хочуть взяти на стажування Трудолюбів. Так у фонді називають активних людей старшого віку, які прагнуть проявити себе у сучасних професіях.


«Життєлюб» проводитиме «Тиждень дорослого стажера» вже вп’яте. Але цього року у проєкту з’явилася нова місія. Крім киян старшого віку, фонд шукає стажування також для людей 50+ років, що вимушено переїхали в Київ з Маріуполя, Бахмута, Слов’янська та інших прифронтових й тимчасово окупованих міст та сіл. Вони змушені розпочинати життя з нуля і часто почуваються невпевненими у новому місті, потребують поштовху, щоб повірити в себе та свою здатність знайти роботу.


Як влаштований «Тиждень дорослого стажера»


Це тижневе або двотижневе стажування (бажано оплачуване), під час якого люди старшого віку працюють в компанії – або в новій та омріяній для себе сфері, або поглиблюють свої навички вже у знайомій роботі.


«Тиждень дорослого стажера» – можливість і для Трудолюбів, і для роботодавців розширити світогляд та подивитися на свою роботу свіжим поглядом. Для когось – це ще й вірогідність знайти роботу мрії або працівника, на якого можна покластися.


«За чотири роки проведення «Тижня дорослого стажера» фонд «Життєлюб» встиг показати десяткам роботодавців, що при виборі кандидатів на роботу вік не має значення, – говорить засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Ніколова (Михайловська). – Навпаки, він може бути перевагою, адже дорослий працівник – це професіонал з досвідом, що вміє та прагне спілкуватися з людьми. Тим більше це стосується наших Трудолюбів – дуже активних та енергійних людей, що не відстають від трендів та прагнуть бути корисними суспільству».


В минулі роки під час стажування Трудолюби пробували себе у різних професіях – працювали барменами, бариста, SMMниками, менеджерами в креативних агенціях, декораторами. У деяких учасників проєкту стався такий метч з роботодавцями, що вони й досі працюють разом: колишня бухгалтерка стала флористкою, інженер перетворився на менеджера в технологічній компанії, ще одна інженерка знайшла себе в компанії, що займається ремонтом техніки.


В цьому році «Життєлюб» вже провів опитування серед майбутніх стажерів – які нові професії їм цікаві. Серед відповідей: тестування в IT, електронна комерція, кондитерська справа, флористика, дизайн інтер’єру, таргет, розробка програмного забезпечення, косметологія, SMM, фотографія, відеомонтаж, столярна справа та зварювання металу.


Кого шукає «Життєлюб»


Фонд шукає компанії з різних сфер, що мають змогу та бажання взяти Трудолюба на тижневе або двотижневе стажування та довести таким чином, що ейджизм – це лише про хибні уявлення, але точно не про реальність.


В «Життєлюбі» впевнені: на кожного роботодавця знайдеться свій Трудолюб. Навіть якщо вам потрібні стажери-космонавти або дресирувальники тигрів, у фонді знайдуться підопічні, що вже пробували або мріють спробувати себе в цьому.


Тож, якщо ви готові запросити Трудолюба до себе на стажування, заповнюйте гугл-форму https://forms.gle/NX16pbhNP27uHYKC8 та чекайте на зворотній зв'язок.