Тексти
Новини

У ТРЦ Retroville проведуть фестиваль дитячих гуртків

З 26 до 29 серпня у lifestyle центрі Retroville відбудеться фестиваль дитячих гуртків - унікальне поєднання різних напрямів підготовки для дітей.


Учасниками події стануть більше 20 студій, які ретельно відібрані з великої кількості гуртків і майстерень Києва. Вони представлять найбільш цікаві для дітей і підлітків освітні послуги й творчі напрямки. Формуючи програму фестивалю, організатори взяли до уваги низку критеріїв, за якими сучасні батьки обирають навчальні заклади для своїх дітей.

Місія проєкту — показати найкращі навчальні студії з позитивною репутацією та надати дітям можливість максимально реалізувати свій потенціал.

Захід стартує у четвер, 26 серпня, о 12:00 на головній площі Retroville.
У програмі події: знайомство з учасниками, презентація студій, освітній нетворкінг та тематичні лекторії.

У рамках заходу батьки матимуть можливість особисто поспілкуватися з представниками компаній-партнерів проєкту, а діти — обрати для себе найбільш цікаві напрями розвитку.

Довідка

ТРЦ Retroville - це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентів на 1 300 м², дві галереї, закільцьовані по кругу, унікальний фудкорт, парковку на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет LeroyMerlin, фітнес-клуб SportLife, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.