Тексти
Новини

Їжа, розваги та послуги: нові бренди у ТРЦ «Аврора»

Зростання товарообігу орендарів — 30%, збільшення відвідуваності — близько 8%, вакантність — нульова. Такою аналітикою за рік поділились у ТРЦ «Аврора», що в Запоріжжі. Malls Club дізнався, які зміни у ТРЦ цьому посприяли.

Їжа, розваги та послуги — категорії орендарів, яким дісталось найбільше реновацій. Упродовж року в «Аврора» з’явилось три концептуальних фудбренди: ресторан «Крыша Мира», fast casual ресторан Fish&Chips та кав’ярня BlackHoney.

«Крыша Мира» у концепції «Їж, пий, подорожуй» — успішний реформат старого закладу, який приніс орендареві зростання товарообігу на 35% і відвідуваності на 50%, за перший місяць роботи. Ресторан працює на п’ятому поверсі ТРЦ та займає близько 500 кв.м.

image

Fish&Chips — колаборація з імпортером замороженої риби і морепродуктів в Україні — компанією KlionGroup (ТМ Veladis). Заклад представлений на фудкорті ТРЦ, у ньому можна спробувати мідії, кільця кальмара, креветки, червоного окуня, судака, камбалу, тріску, восьминога, устриці, дорадо та багато страв із риби і морепродуктів. Співпраця Аврори з Fish&Chips розпочалась із фестивалю вуличної їжі, де оператор працював у форматі фудтраку. Новим рестораном у команді ТРЦ задоволені: він не лише збільшує відвідуваність фудкорту, а й змушує орендарів-сусідів замислитись над редизайном.

image

BlackHoney — довгоочікуваний проєкт у ТРЦ «Аврора», розрахований на покоління Z. Це франшиза львівської кав’ярні, яку заснувала Оксана Вітинська, переможниця Чемпіонату України серед бариста Ukrainian Brewers Cup 2017. У BlackHoney інстаграмний інтер’єр і понад 20 позицій кави класу Specialty, завареної класично чи альтернативними методами — кемікс, пуровер, аеропрес тощо. Завдяки цим особливостям заклад став популярним серед відвідувачів 18-25 років. Кав’ярня працює в атріумі ТРЦ на першому поверсі.

image

Для малих відвідувачів та їх родин в Аврорі модернізували та розширили дитячий розважальний центр Smile Park. Площа комплексу збільшилась з 1200 до 1400 кв.м, завдяки цьому вдалось відкрити 3 тематичні кімнати для святкування днів народження, розширити вхідну групу, збільшити зону сімейного кафе та ігрову зону, додати елементи міста професій.

image

У кінотеатрі Multiplex відкрили другий попкорн-бар. Він запрацював 20 листопада та доповнив асортимент першого новими смаками попкорну — краб, сметана і зелень, подвійна карамель.

Сервісну складову в ТРЦ «Аврора» доповнили два нових орендарі — салон краси Pilka і стоматологічна клініка «Мастерская улыбок». Обидва оператори представлені на першому поверсі.

«Ці відкриття націлені на розвиток концепту onestop і збільшення тривалості перебування відвідувачів у торговельному центрі», — коментує Андрій Половченко, виконавчий директор Аврора.

Команда ТРЦ розуміє: заохотити відвідувачів просто прийти не достатньо, потрібно працювати над лояльністю, бо задоволений клієнт — це і більша сума в чеку, і частіші покупки, і збільшення товарообігу в орендарів. Заради лояльності покупців в Аврорі готові покращувати tenant mix, підсилювати розважальну складову, працювати з ритейлерами над оновленням формату магазинів, збільшувати кількість послуг та якість сервісу.

У 2019-у разом з орендарями почали оновлювати магазини, які працюють у ТРЦ з першого дня. У новому форматі відкрились: Watsons, Алло, BraBraBra, Yabloki, Actors, Yves Rocher, вдвічі збільшився Iqos Space. У планах команди на 2020-й — продовжувати рух у цьому ж напрямку.

image
image
image
image

Аврора — професійний торговельно-розважальний центр, який працює у Запоріжжі з 2013 року. Загальна площа комплексу становить 28 000 кв.м, орендна — 13 000 кв.м. ТРЦ розташований у центрі міста на Соборному проспекті. Відвідуваність ТРЦ «Аврора» в будні досягає 15 000, у вихідні — 18 500. Серед якірних орендарів — супермаркет VARUS, кінотеатр Multiplex, ДРЦ Smile Park. 70% tenant mix — мережеві бренди.