Тексти
Новини

Нові відкриття «made in Ukraine» у ТРЦ Gulliver: магазин взуття ditto і бренд вишиванок SVARGA

У жовтні у торгово-розважальному центрі Gulliver відбулося відкриття двох магазинів – українського бренду взуття ditto, а також бутіка вишитого одягу SVARGA. Обидві локації вже відкриті для клієнтів: ditto знаходиться на другому поверсі ТРЦ, SVARGA – на третьому.
ditto

Український бренд магазинів взуття, заснований у 1999 році. У магазині представлені нові колекції, які задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів: чоловічі і жіночі моделі в стилях classic, casual та active. ditto працює з українськими та європейськими виробниками, постійно розширюючи асортимент. Глобальне оновлення відбувається в магазинах 4 рази на рік, але оновлення самих колекцій відбувається щотижня.
Знайти магазин ditto у ТРЦ Gulliver можна на другому поверсі.
«Ми пишаємося тим, що другий в Києві магазин ditto відкрився в самому серці столиці – ТРЦ Gulliver. Тут постійно відбуваються різноманітні події, реалізуються розважальні та соціальні проєкти, які не тільки генерують регулярний трафік, а й наповнюють позитивними емоціями – як відвідувачів, так і працівників. Зі свого боку, ми старанно працюватимемо, аби задовольнити потреби наших клієнтів, навіть найвибагливіших», коментує Катерина Папилєва, керівник магазину ditto.
SVARGA

SVARGA – український бренд вишитого одягу, який прагне відроджувати любов українців до своєї культури та сіяти в них бажання берегти та передавати її в спадок. Основна мета бренду – щоб кожен українець носив вишиванки!

В колекціях бренду вже є вишиванки більшості регіонів України, відтворені орнаменти з музеїв та розроблені дизайнерські вироби. В асортименті представлені чоловічі та жіночі вишиванки, жіночі вишиті сукні та парні образи з льону, бавовни та віскози.
Знайти магазин SVARGA у ТРЦ Gulliver можна на третьому поверсі.
«Магазин SVARGA в ТРЦ Gulliver – це другий магазин бренду, який ми хотіли відкрити в серці столиці. В ньому ми прагнули відобразити основні цінності бренду, через тематику ПОЛЯ, яке для нас є дуже символічним. В нас можна знайти вишиванку, яка буде близька серцю та насолодитись красою української автентичної вишивки», коментує Наталія Яриш, засновниця бренду.