Тексти
Кейси

AVA Tech: історія світильника – від ідеї до реалізації

Вимоги до освітлення продуктів і товарів настільки ж різноманітні, як і самі їх категорії. AVA Tech пропонує унікальний підхід до розробки освітлення в продуктових магазинах, супермаркетах, ТРЦ та інших торгових об’єктах, оснований на інноваційних розробках компанії. Все починається з найпростішого світильника…


Світло змінює наш погляд на речі, в тому числі впливає і на бажання ту чи іншу річ купити.

Наприклад, правильно підібране освітлення в продуктовому магазині може підняти продажі на 27%. 

У магазинах одягу найважливішим правилом освітлення є створення візуально привабливої та естетичної картинки для покупця.

Освітлення в drogerie магазині комбінує в собі два важливих елементи – якісне освітлення полиць з товаром і створення мінімальної кількості тіней і відблисків, що допоможе покупцеві оцінити справжній колір товару.

Освітлення для гіпермаркетів може бути настільки різними, як і самі магазини з товаром. Не дивлячись на різні групи товарів – продукти, меблі, товари для будинку або будівельні товари – концепція освітлення для гіпермаркету повинна мати єдиний стиль і концепцію.

Освітлення для магазину побутової техніки та гаджетів вирішує дві основні задачі. Перша з них дозволити покупцеві ретельно роздивитись товар і його деталі, адже найчастіше це не дешевий товар, і покупець буде користуватися ним не один рік. Друге завдання, яке може дозволити вирішити освітлення – акцентувати увагу на акційні товари та новинки, що дозволить збільшити продажі цього товару.

І у всьому цьому різноманітті рішень ключову роль відіграє світильник.

Як розробляє світильники компанія AVA Tech?

Ідея
Кожен новий продукт починається з ідеї, а потім перетворюється в набір фізичних характеристик і послуг, пропонованих потенційному клієнту.
Робота від ідеї до випуску першої серійної партії займає близько року.

Стратегія
Перший етап в розробці нових продуктів - це розробка стратегії. Розробка нових продуктів є однією з найважливіших задач для компанії, яка прагне зберегти технологічне лідерство.

Дизайн
Дизайн світильника розробляється спільно зі спеціалізованою студією, форма і зовнішній вигляд корпусу безпосередньо залежать від необхідних технічних характеристик виробу.

Випробування
Паралельно з розробкою корпусу ми проводимо конструкторські випробування нового продукту. При експлуатації світильника жодна його деталь, включаючи мережеві дроти і монтажну поверхню, не повинна нагріватися до температури, що знижує надійність роботи світильника.

3D-модель
На наступному етапі ми створюємо 3D-модель об'єкта за допомогою 3D-моделювання. Спочатку, перш ніж приступити до 3D-моделювання, проводиться збір інформації. Це можуть бути ескізи, креслення, фотографії і відеоролики, малюнки, часто навіть використовують готовий зразок виробу - все, що допоможе зрозуміти зовнішній вигляд і структуру об'єкту. На підставі отриманої інформації 3D-моделлер або 3D-дизайнер створює тривимірну модель.

Створення прототипу
Після створення 3D-моделі отримуємо повністю готовий прототип нашого майбутнього світильника. Ми використовуємо найточніший і найбільш достовірний тип 3D-моделювання - твердотільне моделювання. В результаті можна отримати справжній зразок готового продукту, який передає всі дані про нього. Модель, отримана завдяки цьому способу візуального відтворення, містить лінії, грані, текстуру, а також дані про об’єм, розмір і масу світильника.

Створення готового продукту
За чітко розробленою технічною документацією ми виготовляємо перший продукт, який в подальшому буде запущений в серійне виробництво. І завдяки всім попереднім етапам розробки можемо бути впевнені, що на цій стадії отримаємо ідеальний виріб та гарантувати його надійність для наших клієнтів.


Отримати детальну консультацію щодо освітлення Вашого об’єкта Ви зможете в офісі компанії
або за телефоном +38 067 732 79 71
https://ava-tech.com.ua

Довідка
Компанія AVA Tech створює професійні комплексні світлові рішення для Retailі промислових комплексів.
AVA Tech працює на ринку Європи і пострадянського простору вже понад 7 років, і отримала довіру серед багатьох українських і зарубіжних компаній – своїх клієнтів.
А власне виробництво дозволяє постачати продукцію в найкоротші терміни і виготовляти світильники під конкретний проект.

Кілька фактів про компанію AVA Tech:
- головний офіс і виробництво знаходяться в Україні
- філії компанії розташовані в Польщі і Німеччині
- представники в Росії, Казахстані та Білорусі
- в компанії працює понад 70 фахівців
- 17+ надійних світових партнерів-постачальників
- 70+ компаній-клієнтів в Україні та Європі
- 1000+ реалізованих проектів різних площ і масштабів

Вся продукція, вироблена AVA Tech, сертифікована, відповідає українським і європейським стандартам, а також проходить випробування в незалежних державних лабораторіях.