Тексти
Новини

Директор компанії «Бетта-Сервіс» про роботу постачальників товарів гігієни під час карантину

Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах нового коронавірусу SARS-CoV-2 пандемією. Основним джерелом зараження є поширення вірусу від людини до людини. Але фахівці також вважають, що SARS-CoV-2 може передаватися під час дотику до заражених поверхонь або об'єктів. Чистота і гігієна зараз відіграють найважливішу роль для безпеки людини.

Malls Club запитав Евеліну Галоян, директора компанії «Бетта-Сервіс», чи готові постачальники засобів гігієни та дезінфекції забезпечити український бізнес товарами першої необхідності.


Зважаючи на ситуацію, ризик повного закриття кордонів України є. Це вплине на кількість товару, який імпортується, і одночасно на ввезення сировини для внутрішнього виробника. Але думаю, що товари для гігієни та дезінфекції не потраплять до списку повної заборони, адже зараз вони набули статусу першої необхідності.

Сьогодні ми привозимо в Україну регулярний обсяг товарів. Отримати від постачальників збільшений обсяг складніше, особливо це стосується групи дезінфектантів, рукавичок і масок. Але вірю, що це питання часу. Кожен із виробників збільшує обсяг виробництва, переорієнтовує лінії на потрібний асортимент.

У «Бетта-Сервіс» велика частка товарів особистої гігієни і засобів для дезінфекції — це імпорт. Ми завозимо в Україну продукцію топових міжнародних виробників, яка відповідає всім міжнародним та державним санітарним вимогам. Два тижні тому з Німеччини надійшов перший «сигнал» про те, що в цій країні національним виробникам на державному рівні заборонили експорт товарів особистого захисту. Тому ми переглянули графік поставок і збільшили кількість замовлень та машин в Україні.

Паралельно ми проаналізували найбільш актуальні позиції, яких може не вистачати, і замовили їх виробнику в Україні. Найпопулярнішими запитами від клієнтів зараз є: продукти для персональної дезінфекції — мило, дезінфектори для рук і продукти для очищення поверхонь, а також дезінфікуючі серветки, рукавички, маски, паперові (одноразові) рушники та серветки, різні диспенсери для миючих і дезінфікуючих засобів.

Зважаючи на попит, ми додали до асортименту нову позицію — дезінфектант для рук на 5 і на 1 літр. Тут для нас була вкрай важлива дієвість засобу, надійність постачальника, наявність аналізу засобу державними службами та наявність усіх дозвільних документів.

Компанія «Бетта-Сервіс» продовжує виконувати зобов'язання з постачання в роботі з поточними клієнтами. Зараз ми не піднімаємо ціни, незважаючи на падіння курсу гривні. Сподіваюсь, зможемо дотримуватись цього рішення максимально довго, а необхідності його переглядати не виникне. Однак гарантій немає. Ми також ведемо переговори з виробниками і спільно намагаємося знайти рішення, яке дозволить нам піти назустріч клієнтам і підтримати їх.

Ми будуємо робочі процеси таким чином, щоб мати можливість приділити увагу кожному клієнту й опрацювати всі звернення в нашу компанію. Усі наші роботи і домовленості будуть виконуватися в штатному режимі, терміни реалізації залишаються незмінними. Наші фахівці обробляють замовлення в телефонному режимі та організовують доставку товару і сервіс. Також скажу про наших виробників. Ми отримуємо листи з усієї Європи, де кожен виробник підтверджує, що навіть за найсуворіших заходах у своїх країнах, будь-то карантин або надзвичайний стан, вони продовжуватимуть працювати і виготовляти товари.

І на завершення кілька рекомендацій від «Бетта-Сервіс» для бізнесу в умовах карантину:

  1. Самоізолюватись. Якщо в приміщенні більше однієї людини, необхідно забезпечити між ними відстань понад два метри.
  2. Мити поверхні (підлога і поверхні вище підлоги) кілька разів на день. Особливу увагу приділити ручкам дверей, кранам, вхідній групі, стільницям, кнопкам ліфта і виклику ліфта, поручням, кулерам для води і прилеглим до них місцям.
  3. Встановити додатково засоби для миття та дезінфекції рук.
  4. Забезпечити персонал і відвідувачів захисними засобами, доступом до води, мила, засобів дезінфекції, паперовим одноразовим рушникам і серветками.