Тексти
Новини

«Аліса в Задзеркаллі» - легендарна казка оживає на «Даринку»

19 та 20 лютого маркет-молл «Даринок» запрошує всіх охочих провести вихідні в компанії героїв казки Льюїса Керолла «Аліса в Задзеркаллі».


Пропонуємо максимально увімкнути уяву й гарний настрій та поринути у фентезі-світ разом з Алісою, Чеширським котом, Червоною Королевою, Білим кроликом та іншими яскравими героями улюбленої казки.

З 12 до 18 години аніматори та артисти з дивовижними декораціями дозволять відчути себе частиною чарівної історії. Святковий антураж з головної сцени маркет-моллу створюватимуть видовищне шоу мильних кульок та виступ кавер-гурту. Тим часом Божевільний Капелюшник разом з його добрим другом Чеширським Котом розважатимуть гостей у тематичних конкурсах з класними призами.

Крім того, гості дізнаються правила королівського крикету та зможуть проявити свій талант на тематичному майстер-класі.

І звісно, ніхто не скасовував традиційні пригощання безкоштовною солодкою ватою, селфірум для миттєвих фотокарток на пам’ять та аквагрим, завдяки якому можна легко приміряти на себе широчезну усмішку Чеширського кота!

Довідка
Маркет-молл «Даринок» – унікальний торговий об’єкт, який є симбіозом сучасного торгового центру й традиційного ринку. На загальній площі 68 000 кв. м розташовані магазини з одягом, аксесуарами й взуттям, весільна галерея, поверх дитячих магазинів, 2 поверхи меблів загальною площею 10 000 кв. м, один з найбільших у Києві секторів верхнього одягу зі шкіри та хутра площею 2 730 кв. м, коворкінг Platforma Office Club від Coworking Platforma загальною площею 3 700 кв. м на 800 посадкових місць і багато іншого.
До послуг відвідувачів – розвинута інфраструктура: кафе, банківські відділення, пункти обміну валюти, майстерні для ремонту одягу, взуття, ювелірних прикрас, хімчистка, безкоштовне паркування на 1 600 машиномісць.