Тексти

Arricano забезпечила 4 ТРЦ генераторами

Arricano Real Estate Plc, керуюча компанія та девелопер торговельно-розважальних центрів “Проспект”, “РайON” у Києві, City Mall у Запоріжжі та “Сонячна галерея” у Кривому Розі, вже встановила потужні генератори у трьох своїх ТРЦ. За декілька днів незалежним від енергопостачання в столиці стане ще й ТРК «Проспект».

Завдяки підключенню всіх торгових майданчиків до генераторів, планувати шопінг стало значно легше, адже гості можуть завітати до торговельних центрів у будь-який зручний час.

Arricano вже отримала у соціальних мережах ТРЦ десятки слів вдячності від відвідувачів, які через відключення електроенергії на довготривалий час залишаються без світла, води і тепла та наразі можуть приємно і корисно провести час у торговельних центрах компанії.

Arricano потурбувалася про своїх клієнтів і облаштувала ENERGY SPACE у ТРК “Проспект” та ТРЦ “РайON” у Києві. Відвідувачі торговельних центрів можуть купити смаколики у супермаркетах або ж взяти їжу з собою і безкоштовно підігріти її у мікрохвильовці на Food point, а також скористатися кулером з гарячою та холодною водою. На Work space  збільшено кількість робочих місць та розширено зону покриття Wi-Fi. У січні планується запуск Family-просторів із зоною настільних ігор та цікавих ініціатив для всієї сім’ї. Тому гості можуть щодня приходити у ТРЦ, щоб підзарядити ґаджети, попрацювати або ж відпочити та приємно провести час з близькими.


ENERGY SPACE – це хаби єдності та підтримки українців, які попри війну в Україні, продовжують працювати, навчатися, виховувати дітей і допомагати один одному.
“Arricano створила у торговельних центрах власні простори підтримки людей, аби відвідувачі змогли безкоштовно отримати базові послуги й відчувати себе комфортно. Зараз, як ніколи, ми маємо допомагати один одному та бути єдиними на всіх фронтах України”, - зауважила СЕО Arricano Анна Чуботіна.