Тексти
Кейси

Новий проєкт ARRICANO «Вчитися і допомагати» - навчаємо, як діяти у критичних ситуаціях

Сталий розвиток, підтримка соціальних ініціатив та суспільно важливих проєктів завжди були основними пріоритетами Arricano, а з початку війни такі програми набули ще більшого значення.

З лютого 2022 року вектор соціальної діяльності компанії спрямований на допомогу ЗСУ, підтримку нашого ком’юніті та співпрацю зі спільнотами, які об’єднуються навколо ТРЦ.

У липні в торгово-розважальних центрах Arricano розпочато проєкт «Вчитися і допомагати» - серія семінарів із долікарської допомоги. Місія проєкту полягає у допомозі подолання кризових ситуацій, розвитку суспільства шляхом надання необхідних знань та формування важливих вмінь і навичок. Партнерами, представники яких проводять навчання, є Червоний Хрест України, тренінговий центр «Подих життя», Respawn school, Головне управління ДСНС України у Запорізькій області та Криворізьке районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.


5 липня 2022 року семінар із долікарської допомоги відбувся в ТРК City mall у Запоріжжі.
Представники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області професійно ознайомили відвідувачів із прийомами і техніками: правила безпеки, надання долікарської допомоги, у тому числі реанімація, зупинка кровотечі тощо. До інструктажу приєдналися парамедики із сучасним обладнанням та медичними рюкзаками, продемонстрували актуальне медспорядження та розказали про випадки необхідності його використання.

У семінарі взяла участь адміністрація торгового центру - директорка Вардуі Батракова, інженери та охоронна служба. “Як врятувати життя. Це життєво необхідно для кожного українця. Ми взяли на себе місію - надати можливість осмислити цінність знань, отримати навички, бути готовими до критичних ситуацій”, - поділилась Вардуі Батракова, директорка ТРК CITY MALL.


Щосуботи з 9 по 30 липня семінари з домедичної допомоги проходять у ТРК “Проспект” у Києві. Лектори заходів - представники Червоного Хреста України, тренінговий центр "Подих Життя" та Respawn School, які діляться знаннями з першої допомоги в умовах воєнного часу: зупинка кровотечі, відновне положення, евакуація, серцево-легенева реанімація, вогнепальне поранення, допомога при сторонніх тілах у ранах тощо.
Активну участь у навчанні бере адміністрація ТРК, аби опанувати надважливі вміння та бути готовими до надзвичайних ситуацій.

23 липня за підтримки Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та представників Червоного хреста України у ТРК «Сонячна галерея» у Кривому Розі відбудеться семінар з долікарської допомоги, у якому також візьме участь директорка та представники адміністрації торговельно-розважального центру. «Чітке розуміння алгоритму дій в екстреній ситуації допоможе зберегти контроль та надати першу допомогу, і це, на мою думку, обов’язкові знання та навички сьогодення», - вважає директорка ТРК «Сонячна галерея», Марина Баранова.

«Усі ми наразі опинились в незвичній та складній реальності. Безпека наших гостей, орендарів та співробітників є найважливішим пріоритетом Arricano, а збереження життя – це головний пріоритет для кожного. Прості речі рятують життя, тому ми розпочали в наших ТРЦ цикл семінарів з долікарської допомоги - навчаємось, допомагаємо та ділимось необхідними знаннями і навичками. Започаткування таких проєктів - це щирий та важливий вклад Arricano у перемогу і щасливе майбутнє українців», - прокоментувала проєкт Анна Чуботіна, CEO Arricano.

«Ми розуміємо, як важливо у цей непростий час підтримувати наших клієнтів, орендарів та співробітників, тому вирішили приділити увагу таким нагальним питанням і організувати навчання від професіоналів. Немає нічого ціннішого за життя людини, тому надання першої допомоги до прибуття професійних лікарів є важливим вмінням, що може врятувати тих, хто поруч. Такі знання сьогодні є необхідними, отже, запрошуємо всіх приєднатись до наступних семінарів 23 та 30 липня 2022 року. Слідкуйте за анонсами на сторінках наших ТРЦ у соціальних мережах», - розповіла директорка з маркетингу Arricano, Інна Морозова.