Тексти
Новини

Нові відкриття у Blockbuster Mall: результат роботи брокерів NAI UKRAINE

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у Blockbuster Mall у жовтні відкрились 3 нових магазини.


Завітайте у збільшений LC Waikiki!
LC Waikiki - французько-турецький бренд одягу і модних аксесуарів для всієї родини. Сьогодні бренд керує більш ніж 1100 магазинами в 52 країнах на 4 континентах.

Компанія, окрім одягу, випускає окремі монобренди, такі як LCW Dream (одяг для сну та білизна) та LCW Home (товари для дому) - якими і поповнився магазин у Blockbuster Mall завдяки плідній роботі команди NAI Ukraine.


Запрошуємо у новий Scotch&Soda!
Голландський бренд Scotch&Soda є синонімом якості та понадчасової моди. Колекції бренду - це oldschool у кращому вигляді. В них виразно звучать відгомони класики і вінтажу, але при цьому вони збагачені сучасними елементами.


Довгоочікуване відкриття - магазин одягу Armani Exchange!
Armani Exchange - бренд, створений відомим італійським дизайнером, власником бренду Giorgio Armani. На його створення дизайнера надихнув вуличний стиль, яскраві образи, бунтарство і танцювальна музика. Лінія стала втіленням свободи та індивідуальності.

A|X був заснований в 1991 році в США і на сьогоднішній день є одним з провідних брендів одягу в світі.


Довідка

NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.