Тексти
Новини

У Retroville відкриються 4 магазини мережі Епіцентр

У київському ТРЦ Retroville, що на Виноградарі, відкриються магазини Intersport, 4F, The Athlete’s Foot (TAF) та галерея ДЕКО. Усі ці бренди в Україні розвиває мережа Епіцентр.

Магазини загальною площею 3 041 кв. м будуть розташовані на першому поверсі ТРЦ.

Intersport — світовий лідер у спортивному ритейлі, займатиме площу 1 297 кв. м.
Мережа спортивних магазинів пропонує понад 70 популярних світових брендів і 5 власних торгових марок, що відмінно зарекомендували себе серед прихильників різних спортивних стилів та активного способу життя, серед них McKinkley, ProTouch, Firefly, Energetics, Technopro.

4F — польська компанія, виробник спортивного одягу та аксесуарів для тренувань і для повсякденного життя. В Retroville оператор відкриває магазин форматом 206 кв. м.

The Athlete's Foot  — міжнародна роздрібна мережа магазинів спортивного взуття та одягу Магазин TAF займатиме 174 кв. м.

В ТРЦ Retroville також відкриється галерея ДЕКО форматом 1 364 кв. м. Деко — окремий напрямок в мережі Епіцентр з 2008 року. Близько 40% асортименту Деко складає продукція власних торговельних марок — LaNuit, Flamberg, SmartKitchen, Fiora, SongerundSohne, Origami, Luna, NotaBene, UP! тощо. З 2020 року галерея Деко функціонуватиме як окремий магазин у торговельно-розважальних центрах.


ТРЦ Retroville — дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Загальна площа об'єкта становить 120 334 кв. м, серед яких 9 450 кв. м займає бізнес-центр класу «B». Орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м, на яких розташовані продуктовий гіпермаркет, фітнес і розважальний центри, ресторани та 250 магазинів.

Джерело: Colliers International