Тексти
Новини

У компанії Watcom Україна новий директор з розвитку

Міжнародна компанія Watcom представила нового директора з розвитку бізнесу в Україні. Ним став Василь Сеньковський

Василь має 20-річний досвід роботи в технологічних компаніях, зокрема керівництва в компаніях, що спеціалізуються на автоматизації обліку та сервісу торгового обладнання в ритейлі. У Watcom Україна його основним завданням буде зміцнення і розширення позицій компанії на ринку.

«Компанія Watcom добре відома на ринку комерційної нерухомості й ритейлу, — відзначає Василь Сеньковський. — Я впевнений, що працюючи з такою сильною командою в компанії, яка є лідером і експертом у галузі потоків відвідувачів уже більше 10 років, ми зможемо зміцнити свої позиції на ринку України».

«Василь відомий на ринку фахівець, розуміє не лише технологічні, але і бізнес потреби клієнтів, а також має відмінні досягнення, працюючи на топових позиціях у попередніх компаніях. Упевнений, що призначення Василя Сеньковського дасть Watcom Україна новий імпульс і компанія зможе вийти на новий рівень розвитку, зміцнивши позиції на ринку», — коментує Роман Скороходов, Генеральний директор компанії.

Watcom Україна — інтегратор передових технологій і рішень, спрямованих на підвищення ефективності бізнесу торгових центрів і ритейлу. Компанія надає послуги з підрахунку і аналізу потоків відвідувачів: від збору інформації і подальшого аналізу даних до створення інтегрованих рішень для оптимізації і розвитку ритейл-бізнесу.