Тексти
Новини

Упродовж січня-лютого в ТЦ Gorodok Gallery з’явились 4 відомі бренди

Київський ТЦ Gorodok Gallery продовжує оновлювати пул брендів. У перші місяці 2020 року там відкрились магазини категорії фешн — Arber, Urban Planet, Moodo, а також ресторан KFC у новому форматі.

KFC відкрився на першому поверсі ТЦ у форматі фасткежуал. Цей формат орієнтований на збільшення швидкості обслуговування завдяки розділенню потоків. Замість традиційної касової зони у ресторані діють окремі зони для оформлення замовлень та їх видачі, а також є термінали самообслуговування. Ресторан KFC у Gorodok Gallery має урбаністичний дизайн, його площа складає 250 кв. м.
image
image
У команді торгового центру стверджують, що на KFC оновлення фудкорту не закінчаться. Відкриття нових ресторанів заплановані на березень-квітень 2020 року.
image
image
Площа магазину Arber 130 кв. м. У ньому представлені колекції чоловічого і жіночого одягу в класичному і кежуал стилях.
image
Urban Planet займає 60 кв. м. Це магазин українського молодіжного бренду з колекціями чоловічого і жіночого одягу та аксесуарів.
image
Moodo — польський бренд жіночого одягу, який розвивається в Україні за франчайзинговою моделлю. У ТЦ Gorodok Gallery магазин працює у класичному форматі та займає площу 70 кв. м.
image
Усі нові фешн-оператори працюють на другому поверсі ТЦ.

Gorodok Gallery — київський торговельний центр, який був введений в експлуатацію у 2003 році та реконструйований у 2017. Загальна площа комплексу складає 51 000 кв. м, а торгова — 45 кв. м. Для відвідувачів у ТЦ представлено: найбільший у Києві вибір техніки та електроніки, понад 100 бутиків одягу, взуття та супутних товарів, ювелірний квартал площею 600 кв. м, фудкорт, гіпермаркет Fozzy, відділення банків, банкомати, пункти обміну валют, паркінг на 850 місць.

Оренда торгових площ у Gorodok Gallery: 044 251-81-12