Тексти
Новини

Watcom Group: у 2019 українці більше ходили в ТРЦ, ніж рік до того

Упродовж 2019-го українці активніше відвідували торгово-розважальні центри і магазини, ніж рік до того. Про це свідчать дані компанії Watcom Group, яка вираховує Shopping Index — показник динаміки відвідування ТЦ і роздрібних мереж на щотижневій основі в режимі онлайн.

За підсумками 2019 року, Shopping Index в Україні впав на 1% LFL, в порівнянні з позаминулим роком. У 2018 році падіння було значно більше — 8,6% LFL. У Watcom Group пояснюють: збільшення Shopping Index означає, що темп приросту активності відвідувачів ТЦ перевищує темп приросту торгових площ і навпаки.

Поліпшення споживчих настроїв українців у грудні 2019 році підтверджує дослідження Sapiens, а за даними Державної служби статистики України, за 11 місяців 2019 року роздрібний товарообіг виріс на 10,4%.

В Україні ситуація з відвідуваністю торгових центрів поліпшується з різних причин, зокрема завдяки більшій орієнтованості на клієнта й аналітичній роботі з big data. — вважає Роман Скороходов, президент Watcom Group.


Shopping Index — аналітичний інструмент для інвесторів, маркетингових і фінансових директорів, керівників ТЦ і роздрібних мереж. Він допомагає вирішити такі завдання:

  • Оцінити ефективність проведеної акції чи івенту
  • Проаналізувати динаміку діяльності конкурентів в окремому сегменті ритейлу чи ТЦ
  • Провести моніторинг ринку торговельної нерухомості і ритейлу в нових для бізнесу містах чи макрорегіонах
  • Спрогнозувати сезонність для різних товарних сегментів.

Shopping Index — продукт компанії Watcom Group. Щоб дізнатись про нього детальніше або спробувати для свого бізнесу, напишіть info@watcom.com.ua або зателефонуйте: +38 044 369 33 60.

Фото в матеріалі: Караван OUTLET