Тексти

У ТРЦ Gulliver відкривається інтерактивний науковий музей. Вхід безоплатний

З 31 березня у торгово-розважальному центрі Gulliver стартує інтерактивний музей «Відкривай портал у науку», організований за підтримки Малої академії наук та однойменного Музею. Вхід у музей безоплатний за умови попередньої реєстрації.

Простір стане справжнім порталом в науку: на практиці пояснить дітям та дорослим, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник. Познайомить з такими явищами, як симетрія обличчя, відчуття балансу та магнетизм. З кожним науковим експонатом можна і необхідно взаємодіяти.

«Ми помітили, що зараз не вистачає якісних заходів для дітей. Тому вирішили дати відповідь на цей запит у науково-ігровому форматі. Щасливі, що на цьому шляху зустріли Малу академію наук, які роблять неймовірні речі, популяризуючи цікаву науку. Обіцяємо, це буде захоплива історія для всіх – як дітей, так і батьків», – коментує Катерина Жураківська, директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver.

Вже третій рік поспіль досвід Музею науки МАН доводить, що шлях пізнання науки через дотик, відчуття, спостереження та експерименти – найцікавіший для дітей.

«Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ Gulliver разом реалізувати цей проєкт, бо #наука_всюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати свій мозок та швидкість реакції», – розповідає Марія Дуброва, директорка Музею науки Малої академії наук України.

Музей працюватиме з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні, та з 11:00
до 19:00 у вихідні. Понеділок та вівторок вихідні. Кожен охочий зможе відвідати науковий простір на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А.

Забронювати місце можна за посиланням.

Для того, щоб забронювати місце:

  1. виберіть подію в календарі
  2. заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати»

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.