Тексти
Новини

26 серпня відбудеться офіційне відкриття виставки патріотичного малюнку та благодійний аукціон у ТРЦ «РайON».26 серпня відбудеться офіційне відкриття виставки патріотичного малюнку та благодійний аукціон проєкту суспільної підтримки «Ініціативи великої родини» у ТРЦ «РайON».

Дата: 26.08.2022 року
Час: 16.00-18.00
Локація: ТРЦ «РайON», вул. М. Лаврухіна, 4

У програмі:
 • презентація проєкту «Ініціативи великої родини»
 • офіційне відкриття виставки за участі керівництва Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації, благодійного фонду SOS Fund UA, учасників та партнерів проєкту, представників ЗМІ
 • благодійний аукціон хенд-мейд робіт
 • кава та смаколики

Arricano - соціально відповідальна компанія, зосереджена на тому, щоб змінювати ситуацію на краще для наших ком’юніті та суспільства загалом.
Допомога та піклування про співробітників і спільноту завжди у центрі уваги Arricano, а у цей складний для нашої країни час у ключовому фокусі компанії КСВ-проєкти, спрямовані на підтримку тих, хто цього найбільше потребує.

У ТРЦ «РайON» за підтримки Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації розпочато проєкт суспільної підтримки «Ініціативи великої родини», кульмінацією якого стануть виставка художніх творів та благодійний ярмарок.

До проєкту «Ініціативи великої родини» долучились небайдужі, активні й обдаровані українці, які протягом місяця створювали малюнки та хенд-мейд вироби.

Серед відомих і талановитих митців та майстрів, які задонатили свої твори:
 • Євген Клопотенко - шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст, ініціатор внесення борщу до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, ідеолог проєкту з покращення культури харчування Cult Food
 • всесвітньо відома українська художниця, лауреатка національних виставок, володарка премій і нагород Ірина Третьяк
 • талановита дизайнерка та творчиня неймовірного українського віночка-корони Ірина Підліпська
 • майстриня миловаріння, яка створила власний бренд, успішно представляє та активно популяризує українські товари за кордоном - Катерина Шерстюк


Активно підтримали проєкт і талановиті діти команди ТРЦ «РайON».
Офіційне відкриття виставки художніх творів та благодійного ярмарку відбудеться 26 серпня.
Виставка триватиме до 30 серпня, після чого всі роботи, в які кожен учасник заклав своє величезне та щире бажання Перемоги, частинку свого серця і тепла, будуть передані захисникам України.

26-28 серпня відбудеться благодійний ярмарок ТРЦ «РайON».
Всі кошти, виручені на аукціоні та ярмарку, будуть направлені у Головний військовий клінічний госпіталь у Києві на придбання обладнання за підтримки Благодійного фонду SOS Fund UA:
 • Електрохірургічні блоки з технологією квантово-молекулярного резонансу
 • Апарат для лікування ран негативним тиском
 • Ендоскопічне обладнання.

Звіти про підтримку та допомогу будуть розміщені у соціальних мережах, щоб кожен міг відслідкувати свій вклад у велику ініціативу.