Тексти
Новини

У ТРЦ Retroville відкривається парк дитячих розваг PAPASHON Kids і «Будинок іграшок»

У ТРЦ Retroville на початку весни розваг для дітей стало ще більше: 7 березня запрошує до себе на відкриття парк дитячих розваг PAPASHON Kids, а від сьогодні вже працює «Будинок іграшок».


Дитячий розважальний центр PAPASHON Kids розташувався на 3000 кв. м другого поверху. Для юних відвідувачів ТРЦ Retroville доступні захопливі розваги та атракціони: лабіринт, батутна арена, смуга перешкод, райдужна сітка та ін. Для найбільш допитливих регулярно проводяться кулінарні та творчі майстер-класи, розважальні програми і квести.

Також тут можна відсвяткувати будь-яку подію в тематичних кімнатах, причому вибрати саме ту атмосферу, яка подобається вашій дитині, відвідати інтерактивне кафе або ж знайти інше заняття, під час якого діти зможуть активно та весело проводити вільний час.

Також сьогодні, 5 березня, в ТРЦ Retroville відкрився «Будинок іграшок», розмістившись на другому поверсі на площі 650 кв. м. Тут можна знайти іграшку для будь-якого віку і на будь-який смак.

Всі товари безпечні, оригінальні та сертифіковані, адже «Будинок іграшок» співпрацює тільки з офіційними виробниками і постачальниками.

У мережі магазинів постійно діють різні акції, а з карткою програми лояльності можна отримати знижку від 5% до 15% на неакційні товари.

Нагадаємо, що 30 січня в ТРЦ Retroville розпочав роботу масштабний Papashon Bowling - розважальний комплекс, де можна добре відпочити та зіграти з друзями в боулінг або більярд.

Довідка

ТРЦ Retroville - дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Серед переваг місця розташування комплексу необхідно відзначити хорошу транспортну доступність. ТРЦ оточують чотири жваві вулиці - проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. При цьому вже найближчим часом, як запевняє міська влада, на Виноградарі з'являться чотири станції метрополітену, дві з яких перебуватимуть в безпосередній близькості до торгового центру.
Загальна площа об'єкта (GBA) - 120 334 кв. м, серед яких 9 450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) - 86 283 кв. м.