Тексти
Новини

Arricano підписав Меморандуми про співпрацю з двома українськими вишами

Arricano, провідний девелопер ТРК в Україні, у лютому підписав Меморандуми про співпрацю з Національним університетом фізичного виховання і спорту України, а також із Національним університетом «Запорізька політехніка».
Договори передбачають розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків між Сторонами з метою створення сприятливих умов для розвитку, організації та проведення спільних науково-практичних, навчальних, методичних, інформаційних та комунікативних заходів, обміну досвідом між Сторонами, а також реалізації КСВ-стратегії Arricano та вишів.
“Arricano регулярно залучає студентську та викладацьку спільноти до реалізації спільних просвітницьких, соціальних та розважальних ініціатив у ТРК компанії. Для здобувачів вищої освіти — це чудова можливість зарекомендувати себе, втілити власні ідеї, застосувати отримані знання та здобути практичні навички. Крім цього, всі студенти мають можливість пройти стажування та приєднатися до команди найкращих фахівців провідного девелопера ТРК в Україні”, — зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
В Arricano переконані, що синергія бізнесу та проактивної молоді, якими є студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України та НУ «Запорізька політехніка», здатна створювати суспільно-важливі проєкти.
“У сучасному світі, де освіта та бізнес взаємопов’язані, кожен університет прагне до надійних та стратегічних партнерств, що відкривають нові горизонти можливостей для обох сторін. У Національному університеті фізичного виховання і спорту України ми пишаємося нашою динамічною спільнотою та активними студентами, і ми вдячні за можливість співпрацювати з компанією, яка розділяє нашу пристрасть до розвитку фізичної культури та спорту. Впевнені, що ця синергія буде плідною та принесе значущі результати, що вплинуть на розвиток наших здобувачів освіти та спільноти в цілому”, — зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Олександр Пижов.
ТРК CITY MALL упродовж багатьох років співпрацює з Національним університетом «Запорізька політехніка» та спільними зусиллями реалізовує важливі ініціативи для мешканців Запоріжжя. 28 лютого Arricano підписав Меморандум про співпрацю з Національним університетом «Запорізька політехніка», аби розширити сфери взаємодії.
“У нашого університету та Arricano, зокрема ТРК CITY MALL, довга історія взаємодії: це і благодійні акції з благоустрою території міста, і проведення спільних заходів. Тепер ми плануємо організовувати стажування і практику для студентів Запорізької політехніки: інженери, маркетологи, спеціалісти з програмного забезпечення, проєктні менеджери зможуть взаємодіяти з провідними фахівцями галузі для здобуття реального практичного досвіду. Команда Запорізької політехніки разом із Arricano готові підтримувати молодіжні ініціативи, запропоновані нашими студентами!” — зауважив ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта.
Більше про діяльність Arricano читайте на сайті або на Facebook-сторінці компанії.