Тексти
Новини

Перше знайомство з театралізованою виставою «Мавка. Шоу», малювання рун та подарунки для гостей: ТРЦ Gulliver запрошує на відкриття літньої тераси

28 квітня о 19:00 у торгово-розважальному центрі Gulliver вперше покажуть номери з нової театралізованої вистави «Мавка.Шоу» – від творців «Вартові Мрій» та «Winterra».
Перформанс приурочений до відкриття тераси 5-го поверху ТРЦ і прем’єри шоу у Києві 12 травня. Вхід для всіх вільний.

«Мавка.Шоу» — феєрична хореографічна вистава, створена за мотивами найкасовішого за часів незалежності України українського мультиплікаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». У перформансі поєднано сучасну хореографію, вражаючі акробатичні номери, автентичні костюми та вже знайомі для кожного образи.
«Ми впевнені, що «Мавка.Шоу» – це чудова можливість провести час всією сім'єю, адже все, що відбувається на сцені, не залишить байдужими ні дітей, ні підлітків, ні батьків, – розповідає CEO StageShow Company Наталія Гончар. – Ми робимо справді унікальний продукт – шоу з яскравими декораціями та цікавими сценічними рішеннями, яке можна буде показати на будь-якій сцені нашої країни та поза її межами».

28 квітня, окрім унікальної можливості побачити Мавку та інших лісових мешканців у самому центрі столиці, на глядачів чекатимуть справжні номери з нової вистави, фото з акторами в тематичних фотозонах, а також розіграші від партнерів. Для гостей, що завітають на подію у образах Мавки, організатори підготували особливі подарунки.

«Відкриття нашої тераси буде по-справжньому казковим: Мавка, лісові герої, неймовірні костюми та сучасна хореографія. Запрошуємо всіх наповнитися теплим весняним настроєм та першими побачити нове театралізоване шоу», – коментує директорка з маркетингу ТРЦ Катерина Жураківська.

Подія відбудеться на терасі 5-го поверху ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А.
Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.