Тексти
Новини

Головною у Департаменті торговельних площ Arricano стала Наталія Денисів

У січні 2020 року Наталія Денисів призначена виконувачкою обов’язків директорки Департаменту торговельних площ у компанії Arricano.

До команди Arricano Наталія приєдналася у червні 2015 року на посаду фахівця із оренди, а у 2019 року обійняла посаду заступниці директорки Департаменту. Упродовж цього часу відповідала за tenant-mix, його розвиток та співпрацю із орендарями у торгово- розважальних центрах компанії — ТРК «Солнечная Галерея», ТРК City Mall, ТРЦ «РайON» та ТРК «Проспект».

На позиції в.о директорки Департаменту торговельних площ Наталія продовжуватиме формувати стійке та взаємовигідне партнерство із орендарями, розробляти і впроваджувати нові сучасні концепції і реконцепцій ТРЦ, а також втілювати проєкти, спрямовані на покращення фінансових показників та товарообіг операторів ТРЦ.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Анна Чуботіна, яка раніше очолювала Департамент торговельних площ Arricano, стала Генеральною директоркою компанії.

Arricano — провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє п’ятьма збудованими торговельними центрами та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.