Тексти
Новини

Керуючим директором ТРЦ DREAM призначений Пашунов Олексій

Олексій почав роботу в ТРЦ DREAM на початку вересня. Серед основних завдань – реалізація стратегії компанії, зокрема продовжити реконцепт ТРЦ DREAM, та запровадження нових інструментів управління. Серед цілей Олексія – робота ТРЦ на 100% та покращення економічних показників компанії в умовах війни.

«Позиція керуючого директора була запроваджена на початку 2020 року. З початку війни генеральним директором та керуючим одночасно залишався я, Гарік Корогодський.
Для нас важливо було знайти однодумця в умовах війни. Для цього знадобився час. Олексій розділяє цінності й цілі компанії, має досвід, розуміння ринку та гарне почуття гумору. Так, для нас це важливо))»

Олексій управляв проєктами в міжнародних компаніях з 2006 року. Зокрема, три роки керував активами "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", працював Гендиректором ТОВ «Амстор Ритейл Груп», у міжнародній консалтинговій компанії Jones Lang LaSalle, має досвід роботи з міжнародними інвесторами та введення на ринок України нових брендів.

«За останні три роки команда DREAM суттєво змінила об’єкт на краще - моє завдання продовжити роботу з розвитку компанії ввести короткострокове планування в умовах війни, але з амбітними цілями на майбутнє», – відзначив Олексій.

З 2019 року ТРЦ DREAM почав ребрендинг, змінивши назву (раніше ТРЦ Dream Town), долучивши до співпраці Banda – провідну креативну агенцію України. Змінився пул орендарів, відкрито два супермаркети «Сільпо», спортивний хаб займає один з поверхів ТРЦ, включаючи Intersport Outlet City (6580 кв.м) та Sport Life з 4 басейнами (6000 кв.м), відкриті нові простори Comfy (1500 кв.м), Фокстрот (1360 кв.м), Галереї ДЕКО (2600 кв.м), Jysk (1200 кв.м) та спорт простір APOLLO NEXT (1300 кв.м).
Відкрито два дитячі парка розваг Happy Kid's Park (2400 кв.м) та Fly Park (4000 кв.м), боулінг-клуб BROOKLYN (2400 кв.м), танцювальні школи та спортивні судії: DIVAS PLACE, DREAM TEAM, ALL STARS Dance Centre, Студія Серебрянських, Footbik та Бакинець загальною площею понад 2700, Скеледром "ПІК" (380 кв.м).
Розширився пул fashion сегменту - H&M (3100 кв.м), Cropp (670 кв.м), Sinsay (1200 кв.м), Colin's (450 кв.м), Tezenis|Calzedonia (220 кв.м), Ultrashop (290 кв.м), магазини українських брендів Solmar, Cher'17, KAPTSOVA, MY x MY, Stella Polare та інші.