Тексти
Новини

Девелоперська компанія DEPOT DEVELOPMENT GROUP – учасник Malls Club!

DEPOT DEVELOPMENT GROUP – девелоперська компанія повного циклу, чия діяльність спрямована на створення і розвиток об’єктів нерухомості. Компанія виконує повний спектр робіт, пов’язаних з проєктом, від концепції та пошуку земельної ділянки до здачі в аренду і подальшого управління готовим об’єктом.

Компанія була створена у 2007 році у складі великого українського холдингу – Групи Компаній «ФОКСТРОТ».

Портфель DEPOT DEVELOPMENT GROUP об’єднує близько 150 об’єктів торгівельної, офісної та складської нерухомості в Україні. Загальна площа об’єктів – близько 260 000 кв.м.


Стратегічне управління здійснює головний офіс у Києві. Окрім самостійного системного управління всіма об’єктами нерухомості холдингу, основним і найбільш важливим завданням DDG є розвиток мережі ТРЦ «DEPOT CENTER» по всій Україні.

ТРЦ «DEPOT CENTER» - торгові центри, які розташовані у різних містах України: Кропивницькому, Лубнах, Миколаєві, Одесі, Черкасах, Чернівцях.


У роботі з партнерами компанія DEPOT DEVELOPMENT GROUP орієнтована на довготривалу взаємовигідну співпрацю, максимальну віддачу, високотехнологічні рішення і ефективне управління під час роботи з усіма проєктами у відповідності світовим тенденціям.
Це активна і динамічна компанія, яка робить вагомий внесок у розвиток ринку нерухомості України, орієнтуючись на найвищі стандарти девелопменту.

Вітаємо DEPOT DEVELOPMENT GROUP у професійному об`єднанні ТРЦ України Malls Club!