Тексти
Кейси

Malls Club заснував День спеціаліста з експлуатації об`єктів нерухомості в Україні

19 листопада – вперше в Україні - Malls Club започаткував та відсвяткував разом із спеціалістами галузі нове професійне свято – День спеціаліста з експлуатації об`єктів нерухомості.

У подальшому свято буде відзначатися щороку, кожну третю п`ятницю листопада.


Ідея, що називається, літала у повітрі. Адже існує багато професійних свят, буквально в усіх галузях, але чомусь донедавна не було окремого свята у спеціалістів з експлуатації об'єктів нерухомості.
В той же час, наявність таких спеціалістів вкрай важлива - все наше життя тісно пов'язане з нерухомістю, яка супроводжує нас всюди: проживання, розваги, шопінг, навчання і т.д. І саме від спеціалістів з експлуатації залежить наше комфортне та безпечне перебування в таких об'єктах.
Отже, віднині професійне об`єднання Malls Club вирішило виправити цю несправедливість та започаткувати щорічне святкування професійного свята – «День спеціаліста з експлуатації об'єктів нерухомості».

Заснування нового професійного свята одностайно схвалили учасники ділового туру кращими об’єктами нерухомості Києва. Тур організувала і 19 листопада провела команда Malls Club.

Святкування Дня спеціаліста з експлуатації об'єктів нерухомості схвалено одностайно!

Програма зайняла весь день, з 9.00 ранку і аж до 23.00, і виявилася дуже насиченою.
В ході заходу представники провідних компаній з обслуговування комерційної нерухомості відвідали торговельні, службові та технічні зони ТРЦ Respublika Park, БЦ GRAND, БФК Gulliver.

Спеціалісти на об`єктах

Завершилася ділова програма урочистим банкетом в ресторані, де відбулося нагородження та вручення відзнак Mаlls Club у номінації «Кращий проект в експлуатації нерухомості 2021».

Відзнаку отримали:
БЦ GRAND – за поєднання бутиковості та сучасних інноваційних рішень.
БЦ Horizon Park – за комфорт-реновації та еко-підхід.
БФК Gulliver – за найбільший світлодіодний екран у Європі.
ТРЦ Respublika Park - за впровадження найбільш сучасних технологій в управлінні ТРЦ та високу організацію служби експлуатації.

Перші щасливі призери. Відтепер відзначати об`єкти і спеціалістів з експлуатації будемо щороку

----------------------------------------------

Передбачається, що відзначення професійного свята спеціаліста з експлуатації об`єктів нерухомості відтепер буде проходити щороку, в кожну третю п`ятницю листопада!

Більше того - починаючи з цього року відзнаки будуть і надалі вручатися об'єктам комерційної нерухомості за реалізацію знакових проектів, які підвищують ефективність експлуатації об'єктів за допомогою впровадження сучасних технологій.

Відзнаки Mаlls Club можуть отримувати такі проекти:
1. Проект енергоефективності.
2. Проект модернізації освітлення.
3. Проект диспетчеризації та автоматизації експлуатаційних процесів.
4. Проект модернізації систем ОВіК.
5. Проект реструктуризації служби експлуатації об'єкта комерційної нерухомості.
6. Проект аутсорсингу в експлуатації об'єкта комерційної нерухомості.
7. Та інші.

--------------------------------------------

Довідка про об`єкти, які оглядали спеціалісти з експлуатації
ТРЦ Respublika Park
Один із найбільших торгових центрів Європи, який відкрився у Києві на Теремках у п'ятницю, 12 листопада 2021 р. Загальна площа торгового центру склала 300 000 кв. м, орендна - 135 000 кв. м. У торговій галереї ТРЦ може розташуватися понад 500 орендарів!

БЦ Grand
Grand — це сучасний бізнес-центр бутикового типу класу «А», розташований в історичному районі столиці, а його панорамні вікна виходять прямо на мальовничу будівлю готичного костелу Святого Миколая.
Будівля бізнес-центру складається з 15 поверхів із офісами типу open-space, автоматизованим підземним паркінгом з дворівневими інноваційними системами паркліфтів WOHR і наземною стоянкою.

БФК Gulliver
Розташований в самому центрі культурної, історичної та бізнес-частини столиці, багатофункціональний комплекс Gulliver складається з бізнес-центру класу «А» (дві вежі) та 10-поверхового торгово-розважального центру. Gulliver є однією з найвищих будівель України. Висота 33-поверхової вежі бізнес-центру - 141 метр. Загальна площа комплексу - 157 400 кв. м.