Тексти
Новини

Arricano — BusinessHero ділового ринку за версією Європейської Бізнес Асоціації

BusinessHero — нова відзнака на українському діловому ринку, згенерована Європейською Бізнес Асоціацією за розвиток КСВ-складової у корпоративній стратегії.

Експерти EBA оцінили, що Arricano дотримується принципів ESG-політики управління та впроваджує соціально-просвітницькі ініціативи.


Оскільки профіль діяльності компанії полягає у девелопменті та менеджменті ТРЦ, то ключова сегментована КСВ-місія Arricano — це вирішення актуальних соціальних питань, у яких зацікавлені ком’юніті торгово-розважальних центрів у Києві, Запоріжжі та Кривому Розі. Одним із ключових аргументів для присудження відзнаки BusinessHero для Arricano є визнання корпоративних КСВ-ініціатив з боку NGOs та ЗМІ. 
Адже в пресі можна найти чимало публікацій про авторські соціальні проєкти Arricano, у яких немає аналогів на українському ринку девелопменту та ритейлу.

КСВ-портфоліо компанії включає низку проєктів, серед яких і краудфандинг, і соціально-просвітницька платформа, і співпраця з фондами та донації. Особливість соціальної позиції Arricano – в тому, що компанія об’єднує ритейл-бренди та бренди із суміжних ринків, щоб спільними зусиллями гармонізовувати ком’юніті.

Ще однією гуманітарною інновацією Arricano є те, що компанія взяла на себе просвітницьку В2В-місію із роз’ясненням того, для чого втілювати і розвивати соціальні програми, навіщо це бізнесу та в чому полягає суть сталого розвитку суспільства. Адже КСВ — це один із дієвих нематеріальних способів підвищити продуктивність та згуртувати команду, сформувати репутаційну подушку бренду та його позитивне сприйняття. А ще — це налагодження стійких government та media relations.

«Для Arricano освітні ініціативи завжди були пріоритетним напрямком у соціальній складовій. У нашому корпоративному портфоліо є проєкти співпраці зі студентами, школярами, а тепер ще й з вчителями. Для працівників компанії ми також регулярно проводимо навчання — як на базі платформи Європейської Бізнес Асоціації, так і через залучення корпоративних тренерів. Працівники самостійно розробляють і презентують колегам свої професійні напрацювання. Тему освіти та просвітництва ми обрали як основоположну платформу для розвитку наших КСВ-ініціатив для різних сегментованих груп та стейкхолдерів компанії», — зазначила Анна Чуботіна, CEO Arricano.

«Все частіше ми в спільноті спостерігаємо, що успішні компанії демонструють своє піклування про громаду, природу, беруть участь у соціальних проєктах і прагнуть зменшити шкідливий вплив на довкілля. Така поведінка стає трендом. З опитувань членів Асоціації ми також бачимо, що майже половина наступного року планує інвестиції в соціальні ініціативи, спрямовані на підтримку українського суспільства. У деяких випадках суми інвестицій досягатимуть 3% від доходу компанії. Тобто ведення бізнесу в Україні стає все більш відповідальним», — зауважила Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

«У нас багато спільних проєктів із ЕВА та її членами. Асоціація підтримала нас у Teachers’ Self Upgrade, ми посприяли у проведенні доброчинної кампанії «Прямий діалог», що проходила за підтримки ЕВА. Попереду у нас ще участь в екологічній ініціативі smart-споживання Second Chance Bank. Сьогодні ми бачимо, що погляд суспільної думки концентрується саме на соціальній позиції та реалізованих проєктах у цій площині. І це шляхетний тренд, що справді змінює суспільство, яке стає відкритим і відповідальним», — наголосила Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano.

Довідка
Arricano Real Estate – провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями та єдиними стандартами якості. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та керує збудованими торговельними центрами (ТРК «Проспект», ТРЦ «РайON» (Київ), ТРК «Солнечная Галерея» (Кривий Ріг), ТРК «CityMall» (Запоріжжя) та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу «Sky Mall», а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проєктування.