Тексти
Новини

Fashion, спорт та «полювання на золото» в ТРЦ «Злата Плаза»

В ТРЦ «Злата Плаза» - гаряча зима! Наразі тут готуються цікаві, значні й подекуди унікальні для міста Рівне відкриття.


SinSay
Польська fashion-група LPP орендувала 900 кв.м в рівненському ТРЦ «Злата Плаза» для магазину SinSay. Уже завершуються ремонтні роботи, а відкриття планується в грудні 2020 року. Магазин буде працювати в розширеній концепції з великим асортиментом одягу і взуття для жінок, чоловіків, дітей. У продажу також будуть аксесуари, косметика і товари для дому. Ритейлер задовольняє запити багатьох цільових груп, адже пропонує якісний товар категорії mass market за доступною ціною.

Megasport
10 грудня очікується відкриття магазину мультибрендової спортивної мережі Megasport нового формату площею 570 кв.м. В асортименті буде одяг, взуття, аксесуари для спорту і відпочинку брендів Nike, Puma, Anta, New Balance, Champion, Converse, Helly Hansen, ANTA та інших.

«Сільпо»
Супермаркет «Сільпо» площею 1615 кв.м відкриється в цокольному поверсі ТРЦ «Злата Плаза» вже 10 грудня, а разом з ним - 10 торгових точок сфери послуг прикасової зони. Це буде перший дизайнерський магазин нового формату мережі «Сільпо» в Рівненській області в концепції «Полювання на золото».

Довідка
ТРЦ Злата Плаза - торгово-розважальний центр, загальна площа становить 17 500 кв.м, орендна - 12 500 кв.м. Серед основних торгових операторів ТРЦ - відомі українські та міжнародні бренди, в тому числі LC Waikiki, McDonald's, Brocard, ССС, Будинок іграшок, Chicco, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.