Тексти
Новини

Blockbuster Mall заряджає

Запальний концерт, благодійні збори на потреби Збройних сил України, захопливі розіграші, пізнавальні лекції та тепле спілкування — 30 вересня в Blockbuster Mall завітали гості. Захід відбувся у межах ініціативи «Енергія Єдності», під час якої можна не тільки зарядитися позитивом, а й долучитися до зборів БО «Фонд наступу».
Цього дня у стінах торгово-розважального центру виступали TUMAZAR, VOLKANOV, МASHA DANILOVA та Анна Трінчер! Охочі могли долучитися і до лекції «Фонду наступу», і задонатити цій благодійній організації. Її діяльність спрямована на забезпечення потреб підрозділів Національної гвардії, ефективну підготовку військових, реабілітацію та підтримку нацгвардійців та їхніх сімей.

Наразі «Фонд наступу» збирає кошти на страйкбольне обладнання для тренування штурмових підрозділів. Акумульовані під час заходу донати Blockbuster Mall передав саме на ці потреби. Загалом завдяки благодійній ініціативі «Енергія Єдності», яку Lavina Mall запустила 2023 року і до якої вже долучився Blockbuster Mall, вдалося передати до «Фонду наступу» майже 410 тисяч гривень.

Генеральний партнер свята — «Епіцентр» — розігрував серед гостей ТРЦ зарядні станції. У розіграші міг взяти участь кожен, хто здійснив покупку у Blockbuster Mall на суму від 1000 гривень, зареєстрував чек і завітав до ТРЦ 30 вересня. Крім того, відвідувачі вигравали призи від Aromateque, USUPSO, SECRET SHOP, KFC, Yves Rocher, «Звірополіс» та Miele.

Нещодавно Blockbuster Mall запустив рекламну кампанію, присвячену перезапуску торгово-розважального центру. Отже, в найближчі два місяці тут відбуватимуться довгоочікувані відкриття та енергійні івенти! З листопада ТРЦ запускає шатли з різних куточків Києва — дістатися комфортного шопінгу стане ще простіше. Автобуси курсуватимуть від Лук’янівки через Поділ, від Троєщини, Оболоні, Лівобережної та Мінського масиву. До зустрічі! Попереду — багато нового і цікавого.