Тексти
Новини

Arricano відтворює давні українські свята у своїх ТРК

24 червня Arricano зустріла Сонцекрес у давніх українських традиціях у всіх своїх ТРК. Усім відоме свято Івана Купала цьогоріч компанія організувала у торговельних просторах із дотриманням народних звичаїв і обрядів, аби на день перетворити ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON» у Києві, ТРК CITY MALL у Запоріжжі, ТРК «Сонячна Галерея» у Кривому Розі на осередки української культури.

Спеціально до Сонцекресу в ТРК «Проспект» збудували масштабну й унікальну тематичну локацію, яка передавала атмосферу чарівного лісу. Декорації для її створення зайняли площу близько 60 м2. У висоту окремі дерева досягали до 4,5 метрів, крім цього, локація мала на своїй території штучний ставок, наповнений водою, а навколо звучав спів пташок. Під час заходу діти плели віночки з різнотрав’я, доповнювали їх маленькими свічками, загадували бажання та опускали зелені обереги на воду.
Окрім цього, у центрі локації організатори розташували штучне багаття, через яке залюбки стрибали маленькі відвідувачі ТРК «Проспект», а дорослі робили спільні сімейні фото.
Уся локація, яка стала основою дій, присвячених Сонцекресу, є унікальним, за своїми характеристиками, штучним композиційним декором, зведеним усередині торговельного комплексу.

“Ми створили ефект присутності у справжньому лісі біля озера та відтворили основні природні символи Сонцекресу в ТРК «Проспект». Завдяки цьому нам вдалося досягнути комфортної та затишної атмосфери відпочинку для проведення сімейного дозвілля у нашому торговельному просторі. Arricano щовихідних готує для українців цікаві івенти, які допомогають нам об’єднувати дорослих і дітей, відволікати їх від буденних негараздів, урізноманітнювати відпочинок та дарувати позитивні емоції, які зараз так важливі”, — розповів брендменеджер Arricano Сергій Шалаєв.

24 червня відвідувачі ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON» у Києві, ТРК CITY MALL у Запоріжжі, ТРК «Сонячна Галерея» у Кривому Розі взяли участь у традиційних розвагах Сонцекресу: стрибали через багаття та водили навколо нього хороводи, отримали передбачення від мольфарки, надихнулися танцювальними перформансами та насолодилися українським співом Вокально-хорової студії при НЗАУНХУ ім. Г. Верьовки, побачили магічний виступ лісового чарівника і, звичайно ж, сплели віночки з різнотрав’я, які згодом, загадуючи бажання, опустили на воду.
Надзвичайно щирим і зворушливим моментом Сонцекресу став танцювальний виступ дітей із Даун-синдромом. Для їх батьків, вихователів та самих діток залученість у проведення заходу була дуже важливою складовою на етапі повноцінної соціалізації. Упродовж івенту всі охочі могли долучитися до збору коштів на допомогу Центру соціальної адаптації та інтеграції дітей та молоді з Даун-синдромом, який організував БФ «Добряк» за підтримки Arricano.

“Іноді ми отримуємо відгуки, що подібні заходи не на часі. Проте наші діти дорослішають й щодня потребують уваги, турботи й цікавого дозвілля. Відкладати для них дитинство на потім неможливо й непотрібно. “Надихайся. Мрій. Живи” — меседж, який є наскрізним у проєктах Arricano і надважливим для усвідомлення кожного українця.

Ми прагнемо сформувати ком’юніті, яке поділятиме наші цінності й бачення розвитку України і не ставитиме життя на паузу. Уже зараз ми маємо потужну підтримку зі сторони відвідувачів, адже у нас багато постійних активних учасників наших івентів, які чекають нових цікавих проєктів та охоче підтримують наші ініціативи, чим ми дуже пишаємось”, — зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
Нагадаємо, Arricano вже не вперше закликає містян пригадати давні українські традиції та провести вихідні разом із рідними у затишних торговельних комплексах. Так, у лютому Arricano і щедрий Колодій частували всіх гостей чотирьох ТРК компанії смачними варениками, а самі торговельні простори на день стали осередками української народної творчості.

Більше інформації — у соціальних мережах ТРК “Проспект”, ТРЦ “РайON”, ТРК CITY MALL та ТРК “Сонячна Галерея”.