Тексти
Новини

ArchMeeting у Львові: створюючи нове середовище разом з ТЦ MARK

26 листопада ТЦ MARK в якості Генерального партнера запрошує на захід для архітекторів та дизайнерів ArchMeeting, що пройде у львівському BANKHOTEL.


На заході будуть дуже цікаві спікери.

Йова Ягер - дизайнерка ресторанів, готелів, барів, засновниця студії YOVA YAGER hospitality design – представить кейс «Ревіталізація в дизайні Hospitality».

Понад 10 років разом зі своєю командою YOVA YAGER реалізує різні проєкти на українському і європейському ринках. Вважає за важливе створювати надихаючі і функціональні простори, залишаючись при цьому відповідальною і екологічною, слідуючи принципам сталого розвитку в житті і в дизайні. Для чого пропонує насамперед переосмислення - RETHINK, а потім вже дизайн.

Женя Засуцький - архітектор, лідер об’єднання «ЖЕНЯ ЗАСУЦЬКИЙ І КОМАНДА» - обговорить тему «Вплив сучасних технологій на дизайн і архітектуру приміщень».«В світі технологічного прогресу та діджиталізації ми втрачаємо риси індивідуальності. Культ шерингу переміг капіталізм, а приватна власність перетворилась на публічний ресурс.
Ідеї більше не в секреті. Ідеї — для спільного користування.
Водночас, наша планета знаходиться на порозі екологічної катастрофи, викликаної безвідповідальним ставленням людини до природних ресурсів. Їй потрібно дати відпочити і відновитися, а її мешканцям слід на якийсь час покинути звичне середовище і переселитися в нове.
Наше завдання — створити це нове середовище».

Генеральний партнер заходу: ТЦ MARK
Початок: 18.00
Адреса: BANKHOTEL ART CONGRESS HALL, вул. Листопадового чину, 8


Вхід за реєстрацією.


Довідка

ТЦ «МARK» - центр меблів та інтер'єру у Львові. В одному місці на трьох поверхах розташовано безліч магазинів. Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ – все це дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.
Сьогодні «MARK» – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 100 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру в ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.