Тексти
Новини

Нові салони у ТЦ MARK (Львів)

Протягом року у львівському ТЦ MARK відкрилися дуже цікаві меблеві салони. Запрошуємо естетично насолодитися якісними меблями та інтер`єрними рішеннями.


Салон MARAFET 

Це ексклюзивний представник меблевої мануфактури «Мебус» у Львові.
Пріоритетом є виготовлення м’яких меблів, наборів для спалень, віталень, кабінетів, передпокоїв, столових груп та дитячих кімнат.
Меблі вирізняються вишуканістю, художньо-естетичним смаком, єдністю стилю, конструктивною міцністю.
Салон More Fashion by Rambay

Пропонує товари брендів Eral, Lowenss, LuxeLife, Ewos, Kapriss.
Це - фабричні меблі турецького виробництва з високоякісної натуральної сировини. Сучасний скандинавський еко-стиль, який можна адаптувати до різних інтер‘єрів.Салон Ligne Roset

Заохочує оцінити стильні, сміливо красиві та функціональні трендові колекції меблів, світильників, цінних аксесуарів, килимів, домашнього текстилю та інших речей предметного дизайну.
Активно співпрацюючи з яскравими дизайнерами сучасності, Ligne Roset став символом розумного дизайну та представила світу кілька еталонних об’єктів нового рівня форм та комфорту. Серед них - диван Ploum Ронанa і Ерванa Буруллек, крісло Moel, колекція Ruche Інги Семпе, ліжко Петер Малі, диван Smala Паскаля Мурга, диван Togo Мішеля Дюкарой, вироби П’єра Полена…
Креативність - ключова цінність бренду Ligne Roset. Меблі, освітлення, текстиль, килими, постільна білизна – всюди спочаку є ідея, а технологія слідує за нею.

Салон Magniflex

Відтепер чудові італійські преміальні матраци та великий спектр товарів для сну можна подивитися та придбати у Львові.
В затишному залі салону гості можуть ознайомитися з популярними моделями ортопедичних матраців, протестувати найзручніші анатомічні подушки і загорнутися у м'які та теплі ковдри. Спеціальні експерти сну допоможуть підібрати оптимальний варіант і миттєво оформити замовлення.


Довідка
ТЦ «МARK» - центр меблів та інтер'єру у Львові. В одному місці на трьох поверхах розташовано безліч магазинів. Вигідне географічне розташування біля основної транспортної артерії міста, грамотна концепція торгового центру, що включає в себе ретельний відбір найкращих і відомих компаній, правильне розташування їх в ТЦ – все це дозволило залучити великий потік покупців і дизайнерів.
Сьогодні «MARK» – це комфортний торговий центр сучасного формату площею 10 000 м2, який працює в форматі дизайн-центру і представляє понад 100 show-room`s від кращих постачальників меблів, світла, декоративно-оздоблювальних матеріалів і предметів інтер`єру в ціновому сегменті від «середнього+» до преміум класу.