Тексти
Новини

Arricano та LC Waikiki уклали нову угоду про співпрацю в ТРЦ «РайON»

19 квітня 2021 компанія Arricano та відомий турецький fashion-бренд LC Waikiki уклали нову угоду про співпрацю та відкриття магазину в ТРЦ «РайON».


Площа майбутнього магазину планується понад 1200 кв.м, де будуть представлені товари для жінок, чоловіків, дітей, вагітних та новонароджених, взуття для всієї родини, а також монобренд білизни для всієї родини LCW Dream та, можливо, колекція для дому LCW Home.

ТРЦ «РайON» - це торгово-розважальний центр, що розташований у центрі житлового масиву Троєщина та позиціонується як родинний молл, де все необхідне поруч із домом. Така концепція ТРЦ особливо актуальна для відвідувачів сьогодні, адже їм нема потреби виїжджати в центр чи інші райони Києва – все можна знайти та придбати у ТРЦ «РайON»: понад 50 fashion-брендів одягу, взуття, аксесуарів та білизни, Service Point, food court, кінотеатр, дитячий розважальний центр, а також дитячі та підліткові заходи у соціально-освітньому проєкті Cool School.

«Ми раді знову вітати бренд LC Waikiki у нашому соціальному просторі ТРЦ «РайON». Для багатьох наших лояльних гостей це одна із найулюбленіших марок, де можна одягнути одразу всю родину. В соціальних мережах ми регулярно отримували запити та прохання повернути LC Waikiki в офлайн, де комфортно та приємно здійснювати покупки поруч із домом для усіх, хто мешкає на Троєщині. За офіційними даними там проживає понад 350 тис. мешканців і район продовжує активно розбудовуватись. А ми активно розвиваємо взаємини із ком’юніті, реалізовуючи нові цікаві проєкти», - зазначив Денис Корнута, директор департаменту торговельних площ Arricano.

Відкриття магазину LC Waikiki у ТРЦ «РайON» заплановано на початок серпня.


Довідка

Arricano – провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє чотирма збудованими торговельними центрами та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.

Інформаційні канали канали Arricano
https://arricano.com/ua
https://www.youtube.com/channel/UCLZSxqNKyIFHRmZnHaJICtQ
https://www.facebook.com/ArricanoGroup/?fref=ts