Тексти
Новини

Ганну Погрібну призначено директоркою ТРЦ «РайON»


Arricano повідомляє про нове призначення. Директоркою ТРЦ «РайON» з 18 липня призначено Ганну Погрібну. Ганна також виконуватиме обов’язки директорки ТРК «Проспект». На новій позиції Ганна займатиметься управлінням об’єктів, сприянням їх ефективній діяльності, подальшим розвитком концепції торговельних центрів. У її планах - посилення європейської орієнтованості ТРЦ, укріплення партнерських відносин з орендарями та залученнях нових клієнтів. У фокусі уваги Ганни у цей складний час залишиться безпека ТРЦ – для гостей, орендарів та співробітників об’єктів, що є для команди Arricano першим пріоритетом. Ганна здобула економічну освіту в Київському економічному університеті. Вона має успішний досвід керування командами у ритейлі, а саме більше 9 років обіймає посаду виконавчого директора KarKat Fashion Group, що представляє в Україні бренди Women`secret, SPRINGFIELD, Pedro Del Hierro.

«Професійне управління торгово-розважальними центрами є необхідною умовою успішного розвитку об’єктів Arricano. Ми розуміємо, що разом з орендарями наразі виконуємо важливі соціальні функції: працює бізнес, йдуть надходження до бюджету, клієнти мають можливість придбати необхідні речі, взуття, техніку тощо. Я впевнена, що успішний досвід Ганни на боці орендарів буде цінним для нашої компанії, а висока експертиза у ритейлі допоможе посилити ефективність співпраці з орендарями на основі партнерства і взаємної підтримки й активно розвивати соціальні та інноваційні проєкти для аудиторії торгово-розважальних центрів. Рада приєднанню Ганни до нашої команди», - прокоментувала нове призначення СЕО Arricano, Анна Чуботіна.

«Торговий центр є найважливішим елементом сфери сучасної торгівлі, тому наше завдання у період стрімких змін і посилення конкуренції забезпечувати не тільки торговельну, а й соціально-комунікативну функцію ТРЦ, з використанням сучасних та інноваційних технологій з метою залучення й утримання споживачів», - зазначила Ганна Погрібна.

ТРЦ «РaйОN» – сучасний торгово-розважальний центр європейського формату на вул. Лаврухіна, 4, у Києві. Завдяки вдалому місцю розташування, зручній транспортній розв'язці, збалансованому tenant міксу і цікавим заходам, ТРЦ «РaйОN» є центром шопінгу і культурного життя на Троєщині. ТРЦ «РaйОN» пропонує своїй цільовій аудиторії максимально комфортний шопінг, оптимальнийнабір брендів і повний спектр послуг; проводить цікаві сімейні заходи, організовує та підтримує соціально важливі проєкти.
У ТРЦ «РaйОN» представлено торговельні галереї, супермаркет «Сільпо», кінотеатр Boomer, кафе і ресторани, розважальний центр Game Park, а також весь комплекс необхідних сервісних послуг, що дозволяє задовольняти потреби жителів Троєщини в якісному шопінгу поруч з будинком.

Рік відкриття: 2012
GBA 34 200 кв.м
GLA 24 350 кв.м

ТРК «Проспект» - це комфортний соціальний простір для всієї родини та один із найпривабливіших атмосферних торговельно-розважальних комплексів на лівому березі Києва, на вул. Гната Хоткевича, 1В.

Стильні інтер’єри, якісні якірні оператори та збалансований tenant-mix дозволяють відвідувачам знайти все необхідне для відмінного шопінгу та приємного дозвілля.
В ТРК «Проспект» працюють магазини модного одягу, взуття і аксесуарів, магазини товарів для дому та електроніки, представлені товари для краси та здоров’я і все для дітей.
В торгово-розважальному комплексі розміщений семизальний кінотеатр «Мультиплекс», заклади харчування представлені якісними операторами, які презентують різні кухні світу і формати обслуговування: від демократичної території фуд-корту до традиційних ресторанів. Також є McDonald's площею 680 м.кв. із окремим входом та улюбленою для багатьох гостей зоною McDrive.

ТРК «Проспект» розвиває інноваційні та соціальні проєкти і проводить розважальні й освітні
заходи для дітей і сімейної аудиторії.

Рік відкриття: 2014
GBA: 73700 кв.м.
GLA: 30 900 кв.м