Тексти
Новини

DCH Infrastructure & Real Estate анонсує проєкт реконструкції ТРЦ «Караван» у Харкові

DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія мережі ТРЦ «Караван», починає реалізацію масштабного інвестиційного проєкту вартістю $9,5 млн з реконструкції свого флагманського торговельного майданчика – ТРЦ «Караван» у Харкові. Завершити повне переобладнання об'єкта планується у рекордний термін – в листопаді 2021 року. При цьому ТРЦ продовжить працювати практично у звичайному режимі: девелопер буде поетапно реконструювати галереї, чергами закриваючи та знову відкриваючи їх для відвідувачів.


ТРЦ «Караван» – один з найбільших ТРЦ Харкова загальною площею 85 тис. кв. м – знаходиться в межах чотирьох густонаселених районів міста і приймає до 10 млн гостей щорічно. Під дахом «Каравану» зібрано понад 250 брендів, у тому числі найбільші в Україні магазини міжнародних операторів, які представляють всі головні групи споживчих товарів.

Проєкт реконструкції, що стартує 29 травня 2021, передбачає повне оновлення фасадної частини та інтер'єрів ТРЦ згідно з останніми світовими тенденціями в архітектурі та дизайні. Буде змінена конфігурація секцій, модернізовані торговельні галереї, зони загального користування і розваг, встановлено сучасне мультимедійне обладнання, значно розширено фудкорт і розміщені сервіси для підвищення комфорту відвідувачів: автоматичні камери схову речей, акустичні кабіни для дзвінків, станції підзарядки гаджетів і багато іншого.

План реновації, розроблений девелопером із залученням провідної національної архітектурно-інжинірингової компанії UVT Group, передбачає зонування ремонту, тому на будь-якому етапі проєкту у звичайному режимі працюватиме до 70% торговельних галерей, а також продуктовий гіпермаркет Ашан.

Ірина Поварчук, генеральний директор DCH Infrastructure & Real Estate:

– Для багатьох харків'ян наш ТРЦ – улюблене місце для покупок і відпочинку. Ми відчуваємо себе органічною частиною міської інфраструктури та будемо розвиватися в цьому напрямку, інвестуючи в створення мультифункціонального громадського простору, адаптації його під потреби молодіжної аудиторії, сімей з дітьми, фахівців, які шукають комфортний коворкінг і відвідувачів, що цінують цікаве дозвілля. Наша мета – відповідати всім найсучаснішим вимогам до зручності, сервісу, розваг, шопінгу. Ми хочемо приємно здивувати нашого відвідувача, адже ТРЦ – це обов'язково емоції, і, я впевнена, ми це зможемо.


Довідка

DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія ТРЦ «Караван Outlet», входить до групи компаній DCH, одного з найбільших українських бізнесів з 20-річною історією успіху.

Засновник та президент Олександр Владиленович Ярославський – один з найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, суспільний діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (понад $300 млн інвестицій в об’єкти Євро-2012).

Пріоритетними напрямками діяльності DCH є фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес.